Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proženy.cz: Jak to vidí chlap: Manžel odmítá sex. Můžu si najít milence?
#1
Jak to vidí chlap: Manžel odmítá sex. Můžu si najít milence?

Článek se netýká přímo asexuality, ale je blízký úvahám o vztahu asexuála a sexuála. Autorem je šovinista RNDr. Josef Hausmann, CSc. Nejsem feminista, za můj názor si mě klidně ukamenujte, ale co je moc, to je moc... Já do toho nemám co mluvit, ale návrh prostituce a výplody své představivosti si pan doktor mohl odpustit. S vlastním názorem vlastně souhlasím, když se paní Jana s manželem domluví, ale všechno okolo považuji za poměrně nevhodné.
Odpovědět
#2
Takové články na ženských serverech musejí zaujmout a vyprovokovat k diskuzi. Hausmann je provokatér, já ty jeho kydy beru spíš s nadhledem, občas se i zasměju. Jednou vystupoval v pořadu "Máte slovo", ale nepustili ho, chudáka, skoro vůbec ke slovu. :D
Odpovědět
#3
Mně docela překvapilo toto:

Citace:Urolog mu určil diagnózu erektilní dysfunkce, dostal na ni i léky. Po přečtení letáku se zděsil a prohlásil, že jej chci zabít sexem a chci dědit. No a od té doby mám útrum.

Znamená to, že onen muž má zrějmě nějaké zdravotní problémy, se kterými by bylo používání léků na podporu erekce nebezpečné (např. bere léky, které se s nimy nemohou kombinovat), tudíž se velmi pragmaticky rozhodne na sex raději rezignovat, obzvlášť tehdy, když je manžela o deset let mladší a navíc velmi vášnivá (protože jak jinak by se dala vysvětlit zmíňka o sexuálních pomůckách, které "nic nevydrží"). Což je celkem výjímečné chování, většina mužů-sexuálů je schopná kvůli sexu riskovat zdraví, v extrémních případech i život.

Nicménmě je zajímavé, že ačkoliv autor v odpovědi řeší všechno možné, tak vlastně nenabízí to základní řešení - promluvit si s manželem a pokusit se vyjednat kompromis a případně přehodnotit postoje (ne)morálnsti (zne)užití kamaráda, přítele, souseda či kolegy (oni by to pravděpodobně viděli úplně jinak než ona, obzlášť pokud by její manžel souhlasil). Nebo by jí alespoň mohl sehnat sexuální pomůckly, které už něco vydrží :-)
Odpovědět
#4
pokud partner nechce nebo nemuze provozovat sex, mel by sve druhe polovicce umoznit se sexualne vybit nekde jinde, pokud tedy jde o dlouhodoby problem, ktery narusuje jinak harmonicke souziti. ale nadrzena polovicka by mela mit jistou davku trpelivosti s nemohoucim a ne se hned poohlizet jinde.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex