Asexual.cz

Úplná verze: Asexualita a fetiš - můj příběh
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4
Ahoj,
když jsem v pubertě zjistil že na rozdíl od mých vrstevníků mne nelákají fotky nahých holek a představa sexu mi vůbec není příjemná přistihl jsem se že se mi hodně líbí holky oblečené do černé kůže nebo koženky a je mi příjemné nosit oblečení z těchto materiálů.Jsem prostě asexuál a zároveň fetišista.Bohužel při mých dosavadních pokusech o seznámení se mi vždy podařilo kontaktovat buď asexuálku která se do kůže oblékat nechtěla nebo naopak takovou která se do kůže obléká ráda ale není asexuálka.Takže jsem stále sám :-(
Luboš
ahoj, vítám tě tu... neklesej na duchu, někdo se objeví, časem :-)
obvykle když už nehledáš a začínáš se smiřovat s tím, že budeš sám, najednou se někdo objeví ;)
Ahoj :-)
dík za podporu
Luboš
Mě se to taky líbí, sama mam jen latexový korzet, dál jsem se ještě nedostala, páč nevím kam to nosit..

MadRat

Ahoj,
mě se kožené oblečení taky líbí, jak na mě tak na jiných. Kdyby to nebylo tak drahé, klidně si nakoupím vyloženě "úchylácké" fetišistické kožohadry. :-D Otázkou je, kam bych v tom pak mohla chodit. Jedině tak na fesťáky. Tam se spousta lidí navlíká do šíleností. :-D
Mám zatím jenom koženou bundu na motorku. A vlastně i glády jsou z kůže a stahováky taky, ale ty vypadají spíš jak na S/M. :-D
Nemysli si, nejsi jedinej. Mám to přesně taky tak 8)
Jo teďka nedávno mi kdosi psal přes FCB, jestli neprodávám staré propocené ponožky :D :D :D

Tak odpověď zněla, ano a za jednu ponožku mi dáš 100 kč.... a dám mu nějaké staré na vyhození. Zbavím se starých rozbitých a vydělám rovnou peníze :) :) :)
Jsem stejná krevní skupina! :D Dokonce už jsem se zaregistrovala i na stránky www.fetlife.com. Mám tam i pár fotek,které bych se na tyto stránky dát neodvážila... ;) Chci si pořídit latexový catsuit.Na netu už jsem jich pár viděla,vypadá to dobře.
A být někam připoutaná koženými řemeny....slast! Podrážděný
Už jsem ani nedoufala,že někdy někoho takového potkám..... SrdceSrdce
(24. 02. 2013, 16:54:35)spagetka Napsal(a): [ -> ]Už jsem ani nedoufala,že někdy někoho takového potkám..... SrdceSrdce

Já také už nedoufal,děkuji Ti že existuješ,jsi skvělá ! :D Srdce
Stran: 1 2 3 4