Asexual.cz

Úplná verze: I bez sexu se dá šťastně žít [novinky.cz]
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2
Koukám, že ten článek na Novinkách nám pěkně zvedl návštěvnost - akorát doufám, že všichni, kteří se sem včera nebo i dnes na jeho základě zaregistrovali, sem budou chodit i dál a jejich poslední návštěva nebude v den registrace. :) Diskuse pod článkem je relativně příznivá, resp. ve spojitosti s asexualitou jako diskusním tématem už jsem viděla mnohem horší diskusní příspěvky.

(30. 06. 2010, 14:10:44)Frigi Napsal(a): [ -> ]Jen mi nejde do hlavy, proč se takové články vždycky objeví v sekci Žena či Ona... Jakoby to snad muže nemohlo zajímat?

No, jestli to nebude tím, že žádná rubrika typu "Muž", "Pro muže" nebo "On" snad ani neexistuje :D - nebo jsem aspoň žádnou takovou rubriku ještě neobjevila.

(30. 06. 2010, 14:20:35)hic iacet Napsal(a): [ -> ]Takovy blesk z cisteho nebe, na hlavni strance zrovna Novinek bych to necekala.

(30. 06. 2010, 15:00:06)Zerda Zerubis Napsal(a): [ -> ]mám dojem, že jediným důvodem, proč je asexualita na novinkách, je počínající okurková sezona

Náhodou na hlavní stránce Novinek se články tématicky spadající do kategorie "Sex a vztahy" objevují celkem pravidelně - třeba minule tam byl článek, který tvrdil, že i sex v důchodovém věku může být vzrušující :D - to už mi asexualita přijde jako zajímavější téma. :)
už se těším do důchodu ;)
Stran: 1 2