Asexual.cz

Úplná verze: varování
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
myslím, že by bylo záhodno uvažovat o tom, aby hlavně nově přicházející členové byli důrazně informování o tom, že sem čas od času zavítají nevybouření sexuálové za účelem vylepšování si svého sebevědomí, tedy by si měli dávat pozor s kým se seznamují a pečlivě ty jedince lustrovat, mne se to sice zatím nestalo, ale myslím, že pár členů fóra už nějaké zkušenosti se sexuálním loudilem má

Jakub

No.já tu sice nejsem příliž dlouho ale s tím co píšeš souhlasím.Nicméně s tímhle přístupem některých sexuálů počítám protože když vidím jak společnost kouká na homosexuály tak si myslím,že by se to může klidně přihodit i nám.Každopádně já nechám vyjádřit ostatní a nebudu říkat ani tak ani tak protože s tim,že by se mohlo něco takovýho přihodit počítám a varování jsem nepotřeboval.

Lidi co tohle dělají jsou ubohý a někteří z nich rádi nadávají.Zřejmě jim to pomáhá při zvyšování sebevědomí...
Ano, to, že nám sem občas přijde někdo vynadat, už se nám také stalo :D, ale smyslem toho varování bylo něco jiného - v tomto případě se jedná spíš o varování před lidmi, kteří sice asexuální nejsou a moc dobře to o sobě vědí, ale i tak mají nezvladatelnou potřebu se zde jako asexuální presentovat a hledat si asexuálního partnera, kterého pak budou chtít přesvědčovat o tom, jak je sex skvělý a vyprávět mu, o co všechno přichází, když ho neprovozuje. Je pravda, že takových lidí tady sice není moc, ale občas se zde někdo takový prostě objeví - proto je dobré být opatrný a dávat si pozor. :)
Souhlasím.
Páni, to by mě zajímalo co z toho dotyčný má...

beryze

Co z toho dotyčný má? Třeba slastný pocit, že spasí duši před peklem nudného života bez sexu! Prostě Mesiášský komplex.Kroutící očima