Asexual.cz

Úplná verze: Jsem zde nová...
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Ahoj, mám takový problém... Nevím, co se děje...Je mi sice 17, ale jsme s přítelem skoro spolu 3 roky. Ze začátku jsme si sex pravidelně užívali a milovali ho... Ale teď? Nemám na něho vůbec chuť, když už to "děláme" tak mi připadá, že to dělám z nutnosti toho vztahu... A navíc mě to bolí... Nejspíš to je tím, že prostě na to nemám chuť. Ale já nechci! Chci si zase užívat toho vášniivého sexu s přítelem... Bojím se, že když není ve vztahu sex, začíná se vztah ničit... Přítel je ale tolerantní a nevadí mu to,ale vadí to MI! Mám i problém s orgasmem... Ach jo, vážně nevím, co mám dělat...:-(vím, že čím dýl spolu partneři jsou, tím méně je ve vztahu sexu... ale takhle skoro "vytracený?"
ahoj luci, problem to je, ale asi si na spatnom fore. Skus skor pohladat na nete forum so sexuologickymi problemami. Tam ti skor poradia. Pekny den :)
(01. 10. 2010, 18:27:58)Zafod Biblbrox Napsal(a): [ -> ]ahoj luci, problem to je, ale asi si na spatnom fore. Skus skor pohladat na nete forum so sexuologickymi problemami. Tam ti skor poradia. Pekny den :)

Myslím,že odborník by ti poradil jak ten vztah oživit :) My ti tady asi moc neporadíme :D
Je Ti 17,a začali jste s tím před 3 lety? To teda dost brzo... Kroutící očima Není problém třeba právě v tom? Ze jsi ještě na to "nebyla zralá"?