Asexual.cz

Úplná verze: Mapa uživatelů
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2
Wau tolik uživatelů, a tak "ochuzená" mapa. Nejbližší asexuálové jsou "pouhých" sto kilometrů ode mě v Olomouci a Ostravě, škoda. =) Proč jste všichni tak daleko, ach jo...
Především všichni nejsou v mapě. Většinou o tom ani neví.
Na někoho si vzpomínám, že byl od Vsetína či Zlína. S takovým delším nickem. Registrovala se letos.
Škoda, už jsme mohly být dvě ze Zlínska. Dávala bych jako povinný údaj alespoň ten kraj.Kroutící očima
Už to mám - z ValMezu http://asexual.cz/forum/user-1353.html
Takže sice blíž, ale žádný zázrak.
Když už jsme u toho tohle není delší nick. Velmi šťastný Ale děkuju. Jak se dají vyhledat uživatele podle bydliště, to snad nejde ne?
Hledá se to tak, že se zadá hledání. V paměti. Ve vlastní. Vzpomínám si, že řešila taky vzdálenost k dalším lidem, větším městům a upozornila, že to tu moc nežije a nechatuje se.
Já mám u tohoto nicku právě jako nepsanou poznámku, že má jaksi atypicky delší nick. Prodloužení je však způsobeno dvěma dlouhými písmeny m za sebou. To je právě záchytný bod pro hledání. Na čísla tohle moc nefunguje. To už musí být hodně hezký k zapamatování.
Stran: 1 2