Asexual.cz

Úplná verze: Som asexual?
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Neviem ci som asexual. Ale pripada mi to tak. Mam 20 rokov som z Bratislavy a nebavi ma sex. jednoducho nevidim v tom nejake potesenie. Maznanie sa, bozkavanie s dievcatom, obimanie, drazdive tancovanie to vsetko mam rad ide len cisto o ten sex. Teda tieto veci mam rad len ked som opity Posmívající se inak nepotrebujem ani tie.... naozaj neviem co to je. skuste mi poradit. dakujem....
Podle toho strucneho popisu asi asexual budes. I kdyz je zajimavy, ze libani atd. kdyz ses opilej jo, ale sex ne. Ale... proc ne...

Levíča

Ja mam tiez rada maznanie, bozkavanie, obimanie a pod., ale sex ma vobec nebavi, ani nelaka ani nic. A povazujem sa za asexuala a teda i teba :). Pointa asexuala je ze nema potrebu sexovat; to ci ma rad libanie a maznanie alebo nie, to uz su rozne "typy" alebo neviem ako to mam nazvat vramci asexuality.. podla mna...
jaj no tak v tom pripade som asexual ale co teraz... ked si najdem priatelku tak asi ten sex bude chciet a co jej potom poviem? ze aha boli ma hlava? LOL to je ten problem :)
Tak to je jednoduche - najdi si pritelkyni, ktera sex chtit nebude (coz bude asi asexualka) ;)

Levíča

(03. 01. 2011, 20:32:36)amiskoa Napsal(a): [ -> ]ked si najdem priatelku tak asi ten sex bude chciet a co jej potom poviem? ze aha boli ma hlava? LOL to je ten problem :)
:D no tak s tym mame ale vsetci problem :D inak by sme sa tu asi "nezdruzovali" keby to bolo take easy ako povedat - nejem maso, nevadi laska nie? :) Ale ako hovorila hic iacet - bud si najst asexualku, alebo veeeelmi chapavu priatelku.. aj ked myslim ze v tvojom pripade (si chalan) budes mas ovela vacsiu sancu (nez zeny - asexualky) najst si chapavu priatelku, ktora sa s tym proste nauci zit.. Aj ked vlastne, neviem posudit ze ano.. :D

Outdoor

Levica: hm,tezko rici,ale ja poznal jen "ty mene chapave"(pro nekoho raj,pro mne ne).V souctu to bude asi dost vyrovnane.."vecerni rajtovani" je pro nekoho opravdu smyslem ziti..
Clovek musi mit asi i krapet stesti,ale to se mi vzdy vyhlo obloukem v tomto odvetvi;))

Levíča

To prosim ta kde si tie baby nasiel? :D No neviem, povedala by som ze mladsie zeny su menej sexuchtive, a s vekom sa to otaca - muzi su unaveni z roboty a baby chcu seeeex :) Aj ked je pravda, ze ked som bola mladsia som tiez sexovala, ale ci to bolo preto ze som to fakt "chcela" alebo preto ze sa to predsa robi.. neviem.. A mozno su to len tie hormonmi napumpovane zaciatky vztahov, ze tam je taka velka potreba a potom sa to vytrati do strane.. Neviem, vela teorii, mozno kazda spravna.. Neostava nam nic ine nech hladat a dufat ze budeme mat stastie :) good luck ;)
Tak to tak nějak člověk uvnitř sebe vycítí sám ;o)