Asexual.cz

Úplná verze: Míša (33): Žijeme spolu, ale bez sexu [Vlasta]
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2
koukněte na tohle:

http://vlasta.atlas.centrum.cz/trinacta-...-bez-sexu/

škoda, že jí paní doktorka neporadila to, co měla...
čítali ste aj tú diskusiu pod článkom? Vždy po takýchto príspevkoch niektorých ľudí, mi príde nevoľno. Koľko netolerancie, nenávisti a zloby je v niektorích ľudoch. Až strach. Potom sa človek nediví tomu, čo vidí večer v správach.
Někteří lidi jsou skutečně arogantní a bezcitní.
docela slusny omezenci v tech komentarich ...
a nemel by to resit sexuolog ? jen postreh :D
takže...on jí rozumí,je pro něj nejdůležitější,fantastická a úžasná,on se o ni zajímá,řeší s ní radosti i strasti,v těžkých chvílích ji podpoří a podrží....a že slovo láska nezná?Někde je asi chyba v překladu či co :D
Jenže láska v očích většiny populace se nejspíš rovná uspokojivý sex, nerada to říkám, ale vypadá to, že je to tak.
(25. 01. 2011, 21:58:00)Nela Napsal(a): [ -> ]Jenže láska v očích většiny populace se nejspíš rovná uspokojivý sex, nerada to říkám, ale vypadá to, že je to tak.

Taky si myslím :-(
Diskuse pod článkem je celkem předvídatelná a odpovídající tématu. Spíše mě fascinují ty žvásty, které mají být "sofistikovanou odpovědí odborníka".
(26. 01. 2011, 20:16:19)ice80 Napsal(a): [ -> ]Spíše mě fascinují ty žvásty, které mají být "sofistikovanou odpovědí odborníka".

Ten "odborník" nemá ponětí, o co jde, ergo se to snaží zamluvit. Častý jev.
(25. 01. 2011, 21:58:00)Nela Napsal(a): [ -> ]Jenže láska v očích většiny populace se nejspíš rovná uspokojivý sex, nerada to říkám, ale vypadá to, že je to tak.

Já bych neřekla,že to tak vypadá.Ono to tak je. :-(
A pak by mě zajímalo,kde studovala ta "paní doktorka". Protože ten její výtvor odpovědi neodpovídá někomu,kdo má VŠ.
Stran: 1 2