Asexual.cz

Úplná verze: Nevěřili mi, nechápou mě...no a co?
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Na toto fórum jsem narazila celkem náhodou, až do nedávna jsem ani netušila, že něco takového (v české verzi) existuje. A musím říct, že mě zarazilo, kolik lidí tu je, i když bohužel ne tolik, kolik by zřejmě mělo. Že jsem asexuální, není žádné vynucené vnitřní přesvědčení, jak si spousta lidí okolo mě myslí a z těch, se kterými jsem se o tom bavila byli pouze dva (!), jenž se na mě dokázali podívat normálně a ne skrz prsty. Jedna byla moje teta a druhá moje dlouholetá kamarádka a bývalá spolužačka a ta, ač na mě chvíli v neuvěření hleděla, se o tuto problematiku začala trochu víc zajímat a snažila se mě pochopit. Bylo strašně hezké vědět, že máte taky nějakou podporu, a proto jsem taky přišla sem. Nechci s nikým bojovat o to, která orientace je lepší nebo kdo normální. Je to jako se hádat o to, jestli je lepší černá nebo bílá či nějaká jiná barva. Každý je jiný a každý má svojí oblíbenou barvu stejně jako každý má rád jinou hudbu a stýká se s jiným typem lidí. Snad se senzacechtivý svět časem vzpamatuje a přestane všechno "jiné" zavrhovat...

L. C.
Vítej mezi svými :)
(16. 02. 2011, 17:45:44)Lady Camille Napsal(a): [ -> ]Snad se senzacechtivý svět časem vzpamatuje a přestane všechno "jiné" zavrhovat...

No, uvidíme... Ale asi to bude ještě chvíli trvat. Je přitom paradoxní, že nejen standard, ale i "jiní" zavrhují "jiné". Tak počkejme, jak to nakonec dopadne...
(16. 02. 2011, 18:38:34)Arthur Napsal(a): [ -> ]
(16. 02. 2011, 17:45:44)Lady Camille Napsal(a): [ -> ]Snad se senzacechtivý svět časem vzpamatuje a přestane všechno "jiné" zavrhovat...

No, uvidíme... Ale asi to bude ještě chvíli trvat. Je přitom paradoxní, že nejen standard, ale i "jiní" zavrhují "jiné". Tak počkejme, jak to nakonec dopadne...

Opět...bohužel...8-)
vitaj a cit sa tu prijemne :)
(16. 02. 2011, 18:38:34)Arthur Napsal(a): [ -> ]
(16. 02. 2011, 17:45:44)Lady Camille Napsal(a): [ -> ]Snad se senzacechtivý svět časem vzpamatuje a přestane všechno "jiné" zavrhovat...

No, uvidíme... Ale asi to bude ještě chvíli trvat. Je přitom paradoxní, že nejen standard, ale i "jiní" zavrhují "jiné". Tak počkejme, jak to nakonec dopadne...

To jen tak brzo nebude, bohužel :-(

rebelkaaaa

Vítej, vítej! ;)