Asexual.cz

Úplná verze: psycholog
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Ahoj,
chvíli jsem brouzdala tímhle fórem a zjistila jsem, že se tak nějak více či méně stotožňuji s definicí asexuála. Ještě jsem s nikým nespala a všechny moje vztahy končily tím, že přítel chtěl sex a čím víc tlačil na pilu, tím víc se mi "hnusil" až jsem byla ráda, že jsem ze vztahu utekla.
Mám ale pár problémků, o kterých si myslím, že by mohly tuhle mojí averzi k sexu alespoň částečně řešit (nebo taky ne...) Chtěla bych zkusit navštivit nějakého psychologa. Nemohl by mi někdo, kdo má s psychology už nějakou zkušenost poradit? Zajímalo by mě, jestli se dá vybrat psycholog placený pojišťovnou a podle čeho vůbec psychologa vybírat. Kdyby někdo věděl o dobrém psychologovi v Praze... Dík :)
(17. 02. 2011, 15:52:31)ChildFreeMan Napsal(a): [ -> ]No přece: http://www.youtube.com/watch?v=h9JF8v0yfI4

Jo, to zní dobře :D nemáš na něj kontakt? :)))
Přece Ústavní 91, Pha 8.
Já jsem tam pečenej vařenej Chválící
(17. 02. 2011, 18:44:33)ChildFreeMan Napsal(a): [ -> ]Přece Ústavní 91, Pha 8.
Já jsem tam pečenej vařenej Chválící

ok, tak teď nevím, jestli je to pořád vtip, nebo ne... Tak nějak jsem žila v domnění, že v psychiatrický léčebně se neléčí ambulatně, jenže o tom moc nevím...Zmaten
Já tam mám trvalý pobyt. Třetí patro, pokoj 317. Přijď mezi nás. Koupele a skotské střiky 3x denně ;)
Tak to už je psychiatrie :)) Doufám že s tím trvalým pobytem je to ironie (omlouvám se, nepoznám humor), jinak bych se zeptala...jaká budova?

Jinak psychologové přes pojišťovnu jsou, jak vybrat - to je těžké. Nejlepší je asi když vám někdo někoho doporučí a pak za ním jít alespoň 3x abyste zjistila jestli vám sedne nebo ne
Všichni jsou blázni, jen já jsem letadlo :o)
Z psaného textu se špatně pozná, jak to dotyčný myslel. Já ten humor cpu skoro všude. Nebo se aspoň snažím (ztrapňovat).
(19. 02. 2011, 20:26:42)Vendys Napsal(a): [ -> ]Ahoj niveroke,
s cvokaři je to často složité, i ti nejosvícenější často o asexualitě v životě neslyšeli.
A taky pozor, na koho narazíš (je to stejné jako s psychiatry) , může to být někdo zaujatý a omezený, kdo tě bude přesvědčovat, že jsi heterosexuálka a měla bys zajít k sexuologovi. Proto jich zkus víc. Zajdi k jednomu, když se ti nebude zdát, zkus dalšího. (kamarádce to vyšlo až napočtvrté) Ale můžeš mít štěstí jako já dobrý bude hned ten první. Hlavně si pamatuj, že TY jsi zákazník a on je "pouhý" poskytovatel služby, máš právo si vybírat a kdykoliv odejít.
Přeju, ať ti to dobře dopadne :)

I kdy koukám, ty jsi z Prahy, tak to snad bude v pohodě :)

Ahoj Vendys, právě to, čeho se bojím, že natrefím na nějakýho omezenýho pitomce. Nejsem zvyklá se lidem nějak moc svěřovat a když přijdeš k někomu neznámýmu a hned mu vyliješ něco, co bys neřekla ani nejlepší kamarádce, načež zjištíš, že je to omezenec, tak se to těžko zkouší znova. Každopádně dík ;)
P.S. Nemohla bys mi pls třeba poslat kontakt na tvýho psychologa (jestli jsi z Prahy) Jsem v tom úplně ztracená