Asexual.cz

Úplná verze: Hurá, konečně stránky pro mě!
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.

fabius

Ahoj lidičky.
Jsem rád, že jsem objevil tyhle stránky. Jen doufám, že tu nebudu nikomu vadit;), protože narozdíl od většiny zde registrovaných jsem gay. Já vím, každý tu máte svých starostí dost, přesto chci napsat, že nás gayů je nepoměrně méně a pro mě jako pro člověka s minimálním zájmem o sex je tedy mnohem težší najít někoho podobného než pro vás. (Vás heteráků je prostě víc, ale i tak to nikdo nemáte jednoduché, to je mi jasné.)
Já jen že jsem už léta sám prakticky sám, protože pochopení pro můj nezájem o sex jsem u žádného partnera zatím nenalezl.Uplakaný Mých vztahů nebylo mnoho, ale všechny skončily stejně: dostal jsem nakonec pokaždé košem, protože jsem nechtěl sexovat. Ale i o tom tu asi víte své. ;)
Kdo máte zájem, mrkněte na můj profil a případně písněte. Mějte se dobře.
PETR

beryze

Vítej a ať se ti tu líbí :)
Lehké to nemá nikdo, ale věřím, že si tu určitě někoho najdeš :) nebo tu najdeš aspoň nové přátele :)

Jakub

Vítej mezi námi :-) Myslím že tu nenarazíš na někoho komu bys vadil.. Ať se ti tu líbí
Ahoj.Na homosexualitě nevidím nic špatného,prostě takový jsi a myslím,že nikdo tě tu chtít měnit nebude :)
Ahoj :) Napadlo mě, že spousta asexuálů je biromantických (případně vůbec neřeší pohlaví partnera), mysím, že je jich procentuelně mnohem víc, než gayů a bisexuálů v populaci.
Asi tak nějak... Na co to řešit, když nejde o nic pudovýho... resp. o to "něco" pudového ani jít nemůže, že???
My nie sme heteráci O.o
A vitaj tu. Pohodlne sa usaď.
Být menšinou v menšině rozhodně není jednoduché. Ale za každou mlhou svítí slunce, takže ti přeju, abys nalezl toho pravého ať už tady na fóru nebo někde jinde :)