Asexual.cz

Úplná verze: Kdopak to je?
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Taky jste si všimli,že se tu poslední dobou stává,že se dva lidé zaregistrují ve stejnou minutu? Nejnověji Kupido a Barcacrab. A nikdo z těchto dvojic se nezapojuje do diskuse,ani neodpovídá na soukromé zprávy. Trochu divné...
Ne každý asi je tu frut, ne?
(14. 07. 2011, 17:04:15)spagetka Napsal(a): [ -> ]Taky jste si všimli,že se tu poslední dobou stává,že se dva lidé zaregistrují ve stejnou minutu? Nejnověji Kupido a Barcacrab. A nikdo z těchto dvojic se nezapojuje do diskuse,ani neodpovídá na soukromé zprávy. Trochu divné...

Nevšimli, ale s ohledem na některé moje zkušenosti odsud, bohužel zcela reálné :-(, mne to nepřekvapuje. Je třeba být zvláště na tomto fóru opatrný, stává se i, že zde tu a tam hledá své zázemí nějaký úchyl....
Šlaka, jsem odhalen Posmívající se
A co by tady asi jako hledal, když se tady nikdo nenabízí a funguje to jaksi anonymně?
(14. 07. 2011, 21:55:12)ChildFreeMan Napsal(a): [ -> ]Šlaka, jsem odhalen Posmívající se
A co by tady asi jako hledal, když se tady nikdo nenabízí a funguje to jaksi anonymně?

No od toho je úchyl úchylem, nehledej v něm proto logiku! ;)