Asexual.cz

Úplná verze: aktivita uživatelů
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3
opraveno :-)
Koukám, že je Seznamka vybílená. Seznamovací lidi nebudou moc rádi.
Seznamka je prosím celá smazaná. Zatímco posledních půl roku jsem dostal celkem dokonce nula odpovědí na můj inzerát, tak teď po rozbití mi nepřijde už nic :-D
pročpak se po opravě něčeho rozbije něco jiného? :D
Seznamka a nástěnky jsou prázdný proto, že jsem je musel resetovat, a tím se smazaly z databáze všechny data. A počítám, že to už asi nepůjde obnovit. Ale aspoň se to tím pročistí od neaktivních uživatelů.
V každém případě velké díky za čas věnovaný údržbě fóra.

Jinak platí "zálohovat, zálohovat, zálohovat". Ovšem i při nedávném setkání s lidmi, kteří mají zkušenosti s velkými a draze placenými službami pro bohaté společnosti, se diskutovalo o tom, že sice všechny postupy a vybavení na zálohování firmy mají, ale ve více než polovině (možná i 80%) případů není vlastní scénář obnovy ověřený a při vlastní obnově v krizové situaci důležitá data nakonec chybí nebo jsou nepoužitelná.
Říkáš tedy, že MyBB je na houby? Už bys do toho nešel? Já o něm totiž uvažuju pro jeden projekt a jak to tady vidím, tak mě to nahlodalo.
Myslím, že se vcelku nic nestalo, ale jinak bych do budoucna rád upozornil, že restore backupu databáze umožňuje skoro každý hosting, často i úplně zadarmo.
Někdy za to požadujou pěkný pálky.
Já než do něčeho šťourám, zálohuju sám.
njn, sorry, já to měl hlavně zazálohovat předtím, než jsem resetovat ty pluginy. Ono totiž když se nějakej plugin (jako seznamka, nástěnky, apod.) vypne, tak se smažou i data. Myslím, že Kexík tu databázi nějak průběžně zálohuje, ale i tak bych byl pro neobnovování - nástěnky ještě možná, ale napsat si inzerát do seznamky zabere chviličku, a aspoň se takhle vyčistí ty neaktuální inzeráty (když jsme rušili tu minulou seznamku, tak inzerát do té nové podalo tak 10% uživatelů - a to jsem všechny předem upozorňoval, že se to bude rušit!)
btw fotogalerie snad funguje, ne? Akorát ty náhledu mají trochu jiný orzměry, než by bylo potřeba. S tím budeme muset něco ještě udělat, ale kromě rozložení stránek profilů by mělo být vše OK
Stran: 1 2 3