Asexual.cz

Úplná verze: Asexuálové toužící po dětech
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Těmi šoky bych si nebyl do budoucna úplně jistý.:) Když může myšsvítit (http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/...lecit-kuzi), tak by mohl potkan dávat elektrošoky jako úhoř (byť to by bylo zřejmě složitější, vzhledem k tomu, že by musel mít více uzpůsobené tělo).
(12. 06. 2016, 17:54:50)Mau Napsal(a): [ -> ]Po necelých 5 letech: má autorka dítě nebo ne?

Ano Mau, mám krásného téměř 3 letého syna :), přeji krásné léto všem
Tak to je skvělý, že se to povedlo a jsi spokojená.
(21. 07. 2016, 09:38:41)Nik@l Napsal(a): [ -> ]
(12. 06. 2016, 17:54:50)Mau Napsal(a): [ -> ]Po necelých 5 letech: má autorka dítě nebo ne?

Ano Mau, mám krásného téměř 3 letého syna :), přeji krásné léto všem

A co tatínek, platí alimenty?
(21. 07. 2016, 13:37:30)adevr Napsal(a): [ -> ]
(21. 07. 2016, 09:38:41)Nik@l Napsal(a): [ -> ]
(12. 06. 2016, 17:54:50)Mau Napsal(a): [ -> ]Po necelých 5 letech: má autorka dítě nebo ne?

Ano Mau, mám krásného téměř 3 letého syna :), přeji krásné léto všem

A co tatínek, platí alimenty?

Platí a syna pravidelně navštěvuje.
Mějte se...:-)
...hezký.
... jen aby to nevyznělo blbě... to Hezký, jsem napsal trošku posmutněle.

Znám pár chlapů co splnili ženě touhu po dítěti, a pak už jen vlastně platili a platili... a protihodnota je mnohdy minimální. Sobecké výmluvy, posouvání donekonečna ,,domluvených" krátkých setkávání z dítětem... myslím že by se o podobné situaci mnoho mužů vyjádřilo a nebylo by to příjemné čtení.
Někdy z takových alimentů ,, na dítě" vyžije i dlouhodobě ona ekonomická matka.

Snad to v tomhle případě tak není , a třeba ta domluva taková i byla.

Mohlo by mi do toho být prd, ale s ohledem že se tu čas od času objevují podobné inzeráty od žen co chtějí mít dítě, ale muže ne... je třeba i drobné varování.
Dal bych si pozor aby to nebylo podle přísloví- Když ptáčka lapají , pěkně mu zpívají.
Vaše touha po reprodukci může přijít docela draze, a pro dítě zcela v péči matky, se stanete stejně cizím člověkem, mnohdy i záměrně negativně vnímaným parazitem. Ač je opak pravdou.
Vy prostě tu moc nad dětskou duší mít nebudete, tu si bude uzurpovat ona matka a to jak vás bude dítěti představovat, bude záležet jen a pouze pouze na vaší štědrosti.
Nevím jestli to někomu za přenos genů stojí.

Já jistou zkušenost s dětmi mám, a řekl bych že jsem to zvládl dobře, ale pokud mohu radit, buďte v téhle oblasti opatrní. Nejen že to odnese vaše peněženka, a přijde prázdnota z prozření, ale i to dítě vychovávané lačnou matkou, nečeká nic dobrého.
Myslím že je fajn, když má ve výchově oba vzory, mužský a ženský, a navíc pokud přišlo na svět pouze proto aby vyplnila osamělost matky a přineslo ji i finanční zisk od pečlivě vybraného partnera, samozřejmě slušně vydělávajícího aby ty alimenty stály za to, tak z něj velmi pravděpodobně, vyroste akorát zm.d s křivým pohledem na svět. Co taky jiného s takovým vzorem... ne?

A tyhle stránky mohou být ideální k tomu jak ulovit hejla... :)

To co píši nevztahuji přímo k předchozím příspěvkům... jen mne to celé tak trochu evokovalo k tomu, napsat tohle nabádání k opatrnosti. Té přece není nikdy dost.
Obávám se, že tenhle problém se vyskytuje i u neasexuálních lidí.
Mám pocit, že v současné společnosti se vždycky nějak automaticky předpokládá, že matka je ten lepší z rodičů. A to není dobře. Na podobný námět vznikl třeba finský film Mrazivé město (Valkoinen kaupunki)
Takže souhlas, opatrnosti není nikdy dost.
ano, to co napsal adevr je to, z ceho mi naskakuje husi kuze pri predstave udelani si ditete s nejakou samickou.. tech ekonomicky zamerenejch matek znam nekolik a pritom bych dite/deti jednou opravdu chtel mit (a ani by nemusely mit tvar nebo schopnosti pokemona:-p)

a jinak autorce diskuse samozrejme velka gratulace ke splneni snu/touhy!:)
(21. 07. 2016, 09:38:41)Nik@l Napsal(a): [ -> ]Ano Mau, mám krásného téměř 3 letého syna :), přeji krásné léto všem

Happy end :D Jsem hrozně ráda, že jste splnila svůj sen
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11