Asexual.cz

Úplná verze: Ahojte :)
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Tak pred par dnami som zistil, ze ono sa tak normalne aj vola nejaka orientacia. Myslel som, ze som nejaky iny, ale vidim ze nas je viac :)
Som myslim sympaticky chalan, v posteli som mal urcite viac zien, ako ktokolvek iny, ale....... Vzdy to skoncilo len pri nejakom hrani...potom som to stopol. Ked som bol mladsi, nevadilo mi to..teraz mi je uz blbe si nieco zacat s dievcatom. Kazda mi hned vbehne do postele a ja sa citim ako magor, ked si musim vymysliet, ze som vela vypil alebo nieco..
Takze...idem hladat asexualku :)
(31. 01. 2012, 03:12:39)mayooo Napsal(a): [ -> ]Kazda mi hned vbehne do postele a ja sa citim ako magor, ked si musim vymysliet, ze som vela vypil alebo nieco..
LOL
Pardon, rozesmálo mě to.
(31. 01. 2012, 10:25:05)Asiel Napsal(a): [ -> ]
(31. 01. 2012, 03:12:39)mayooo Napsal(a): [ -> ]Kazda mi hned vbehne do postele a ja sa citim ako magor, ked si musim vymysliet, ze som vela vypil alebo nieco..
LOL
Pardon, rozesmálo mě to.

Za to sa ospravedlnovat nemusis :P

Ahoj!
konecne niekto zo Slovenska:) vela stastia v hladani :o)

MadRat

(31. 01. 2012, 10:25:05)Asiel Napsal(a): [ -> ]
(31. 01. 2012, 03:12:39)mayooo Napsal(a): [ -> ]Kazda mi hned vbehne do postele a ja sa citim ako magor, ked si musim vymysliet, ze som vela vypil alebo nieco..
LOL
Pardon, rozesmálo mě to.

Mě taky. LOL Možná to byl úmysl.