Asexual.cz

Úplná verze: Ženám s nedostatkem sexuální touhy funguje mozek jinak
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3
Tak to já jsem v tomhle ohledu zdravá jako řípa, libido by mi leckterá asi záviděla (a kdyby se dalo odoperovat a věnovat, byla bych ochotný dárce). Můj mozkový úblb bude asi v nějakém jiném laloku :D
Něco podobného jsem četla na Novinkách, ale v rozšířené verzi. I kdyby to byla pravda a dalo se to léčit, léčbu bych nepodstoupila.

A chlapy nikdo nezkoumal?
je třeba ji léčit, tahle slova mě iritují
(24. 02. 2012, 09:26:38)Zerda Zerubis Napsal(a): [ -> ]je třeba ji léčit, tahle slova mě iritují

S tím naprosto souhlasím. Někdo zjistí, že to je důsledek jinak fungujícího mozku, a hned je to porucha? To je přece logický, že když to má někdo jinak v hlavě nastavený, tak to může být i vidět na přístrojích. Podle této logiky je porucha i to, že je někdo levák.
Jojo, svatá pravda, leváci používají jiná centra mozku....

hmm, a taky jinak funguje mozek dětem, jinak pubescentům (obojího pohlaví) a vůbec obecně mužům prý funguje jinak a ženám jinak, a také člověku který zažil nějakou velmi silnou emotivní událost (i pozitvní), a taky ženám, které jsou těhotné či kojí, a také starším lidem ....
Dotaz... a všechno to budeme léčit ... Zmaten

Zvláště pak nedostatek libida a sexuální touhy jedince se jeví jako "postižení neslučitelné s jeho životem" ... LOL LOL
(to je samozřejmě ironie :) )

nic není pro okolí tak zajímavé jako řešit sexualní život svých sousedů :) a ani ne tak jak jim to funguje, jak spíše nefunguje, aby mohli přispěchat s dobrou radou, že je to třeba léčit
Neděláš sex? Nebudeš mít děti a to společnost nepotřebuje!
Žádoucí je se množit hlava nehlava.
Umělý oplodnění se hradí jen to sviští, ale udělat sterilizaci je skoro nemožný.
(24. 02. 2012, 14:34:55)ChildFreeMan Napsal(a): [ -> ]Umělý oplodnění se hradí jen to sviští,

Jo hradí, ale pouze do určitého věku a pouze 3-krát (teda nevím, jestli se něco od doby, kdy mě okolí jakožto bezdětnou zásobilo informacemi), což je pro úspěšné zakončení v drtivé řadě případů relativně málo a další si musí klienti platit sami (méně movití si musí brát půjčky - i zde frčí byznys jako jinde :-( ). Kromě toho se hradí pouze věci související s úkony a nikde už není vyčísleno, co stojí dojíždění na kliniku, či čas, který nemůže žena strávit v práci (třeba i proto, že je tak napumpovaná hormonama a tělo je z toho zmatené... :-( ), co všechno dalšího platí klienti ... Na to ty šťastnější maminky moc vzpomínat určitě nechtějí ... :-(

(24. 02. 2012, 13:38:16)Zerda Zerubis Napsal(a): [ -> ]nic není pro okolí tak zajímavé jako řešit sexualní život svých sousedů :) a ani ne tak jak jim to funguje, jak spíše nefunguje, aby mohli přispěchat s dobrou radou, že je to třeba léčit

Tak mám pocit, že jsi uhodil hřebíček na hlavičku ... LOL LOL LOL
(24. 02. 2012, 14:53:47)Morwen Napsal(a): [ -> ]
(24. 02. 2012, 14:34:55)ChildFreeMan Napsal(a): [ -> ]Umělý oplodnění se hradí jen to sviští,
Jo hradí, ale pouze do určitého věku a pouze 3-krát (teda nevím, jestli se něco od doby, kdy mě okolí jakožto bezdětnou zásobilo informacemi), což je pro úspěšné zakončení v drtivé řadě případů relativně málo a další si musí klienti platit sami (méně movití si musí brát půjčky - i zde frčí byznys jako jinde :-( ).

Pokud se to nepovede 3x, je asi opravdu něco v nepořádku. Nelze platit 50 pokusů a furt dokola. To je jako oplodňovat mrtvý maso.
Oplodnění je placeno, sterilizaci nechtějí ani udělat za prachy. Jezdí se za tím do zahraničí.
Stran: 1 2 3