Asexual.cz

Úplná verze: Žádost: vyplnění mapy uživatelů
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3
prostě Polička z český lípy ve východních Čechách co má na sobě mapu
Přenos v místě a v čase..
..prostě ABRAKADABRA:-D
PS: Východní ulice není na konci, v koncích jsem já:-D
No, já se teď dozvěděl, že ač mám město vypsané absolutně správně, tak se v něm nezobrazuji :D a už vím i kde dle mapy momentálně bydlím. Dozvěděl jsem se, že Opava je nové Uherské Hradiště :D
Opraveno, díky. Pokud někdo najde něco podobného jinde, dejte vědět.
K čemu to je dobré, když tam jsou lidi, kteří se přihlásili např. v roce 2011, jednou se tu podívali a od té doby tu nebyli?
Jsou seřazení podle posledního přihlášení (nejaktivnější nahoře). Buď rád, že je aspoň nějaká mapa.
Plánuju udělat smazání uživatelů, kteří nemají ani jeden příspěvek, nic moc v profilu a nebyli tady už několik let - jen si na to musím najít čas a chci to udělat opatrně (aby byli odstraněni opravdu ti úplně neaktivní).

Jakub

Nezavidim ti to kexiku. To mas o zabavu na spousty dni vystarano :-D
Nebude to tak hrozne, Jakube - na to si udelam script, ktery podle spousty pravidel rozhodne koho smazat a pak upravi databazi.
Urcite nebudu prochazet profil po profilu rucne. :) Ale i na napsani toho scriptu je potreba si vyhradit cas, aby byla pravidla s urcitosti spravna...

Jakub

No hlavně ať ti to nerozhodí celej web :-) To zaprvý. A za druhý,ať tu aspoň někdo zbyde :D
(11. 07. 2014, 18:34:58)kex!k Napsal(a): [ -> ]Opraveno, díky. Pokud někdo najde něco podobného jinde, dejte vědět.

Děkuji. Už to jde suprově :)
Stran: 1 2 3