Asexual.cz

Úplná verze: fotografie
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
můžete mi prosím poradit jak nahrát fotky? Pořád mi to ukazuje, že jsem něco překročila a mam si nastavit prémioví účet..co to je a kde to najdu? Mam tam jen jednu fotku..tak jak jsem mohla něco překročit? Díky
Zřejmě jsi překročila zákon LOL
(14. 04. 2012, 12:04:07)miunka.h Napsal(a): [ -> ]můžete mi prosím poradit jak nahrát fotky? Pořád mi to ukazuje, že jsem něco překročila a mam si nastavit prémioví účet..co to je a kde to najdu? Mam tam jen jednu fotku..tak jak jsem mohla něco překročit? Díky

Já už na to taky upozorňovala, ale nikoho to zřejmě nezajímá. Pán zelený
aha...tak všem děkuju;)
Neni zac,
my jsme prece vsichni kamaradi
takže prostě mi nikdo neporadí co mam dělat...:-))
(15. 04. 2012, 01:58:34)miunka.h Napsal(a): [ -> ]takže prostě mi nikdo neporadí co mam dělat...:-))

Snad administrátor ..
by věděl

MadRat

(14. 04. 2012, 12:04:07)miunka.h Napsal(a): [ -> ]můžete mi prosím poradit jak nahrát fotky? Pořád mi to ukazuje, že jsem něco překročila a mam si nastavit prémioví účet..co to je a kde to najdu? Mam tam jen jednu fotku..tak jak jsem mohla něco překročit? Díky
Taky mi to hází tu samou hlášku. Asi zas nějaká chyba v matrixu. :D

Nahravani fotek by melo byt opraveno.
Vzdal jsem pokusy o nahravani k externim hostingum.
Dneska uz mame 15 GB prostoru, tak se to bude nahravat primo sem. :)

(jine je to s databazi, kde mame ubohych 60MB a vzrustajici pocty soukromych zprav ji porad vic a vic zaplnuji :D)
(update: smazal jsem odeslane zpravy - ktere sou duplicitou prijatych - a hned se to o pulku zmensilo, tak je mista na par let dost)
Všichni si píší soukromě,
nikdo však nenapíše mně ;)