Asexual.cz

Úplná verze: Smazání profilu
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3

Slečna XY

Promiňte, takže když teoreticky napíši adminovi může profil smazat?
Moje známá už zapomněla heslo a tak by to chtěla smáznout. Jestli by to teoreticky šlo? Jestli ne tak se nic neděje, jen se ptám. Kroutící očima
Admin muze vsechno. Jsme odkazani na libovuli adminu, v rukach hardwaru a v podruci softwaru

Slečna XY

(01. 07. 2012, 13:26:40)Kamarád Napsal(a): [ -> ]Admin muze vsechno. Jsme odkazani na libovuli adminu, v rukach hardwaru a v podruci softwaru

Jasně, díky Velmi šťastný
(01. 07. 2012, 11:58:32)Slečna XY Napsal(a): [ -> ]Promiňte, takže když teoreticky napíši adminovi může profil smazat?
Moje známá už zapomněla heslo a tak by to chtěla smáznout. Jestli by to teoreticky šlo? Jestli ne tak se nic neděje, jen se ptám. Kroutící očima
Kazdopadne pokud zapomnela heslo, predpokladam, ze zapomnela i registracni mail, jinak by si nechala poslat nove heslo. Asi maloktery admin smaze nejaky profil takhle "na dobre slovo", aniz by mel nejak overeno, ze tomu, co zada o smazani profilu, ten profil skutecne patri...

Slečna XY

(01. 07. 2012, 15:34:58)hic iacet Napsal(a): [ -> ]
(01. 07. 2012, 11:58:32)Slečna XY Napsal(a): [ -> ]Promiňte, takže když teoreticky napíši adminovi může profil smazat?
Moje známá už zapomněla heslo a tak by to chtěla smáznout. Jestli by to teoreticky šlo? Jestli ne tak se nic neděje, jen se ptám. Kroutící očima
Kazdopadne pokud zapomnela heslo, predpokladam, ze zapomnela i registracni mail, jinak by si nechala poslat nove heslo. Asi maloktery admin smaze nejaky profil takhle "na dobre slovo", aniz by mel nejak overeno, ze tomu, co zada o smazani profilu, ten profil skutecne patri...
To nevim, to bych se musela zeptat. Ptám se jen tak teoreticky Kroutící očima

Taky je mozne heslo resetovat na pozadani, ale opet by bylo potreba overit, ze dany profil patri tomu co o to zada... Pokud funguje email, je reset hesla snadny a zvladne ho uzivatel sam.

Slečna XY

(01. 07. 2012, 16:55:35)kexik Napsal(a): [ -> ]Taky je mozne heslo resetovat na pozadani, ale opet by bylo potreba overit, ze dany profil patri tomu co o to zada... Pokud funguje email, je reset hesla snadny a zvladne ho uzivatel sam.

Tak já jí to řeknu, děkuju. ;)

narcisse

Ahoj, nějak se tu už necítím dobře a bohužel jsem nikde v nastavení profilu nenašla možnost, jak profil smazat. Prosím tedy touto cestou admina o jeho smazání a předem děkuji.
Ja sa zase necítim dobre v spoločnosti nedospelých ľudí, ktorí sa pre názorové nezhody urážajú a trieskajú dverami. Ale tým vlastne, paradoxne, riešia môj problém, tak sa nemám čo sťažovať :)
Trieskanie dvermi som nemal rád ani ja! Hlavne tí tupci na strednej nevedeli používať kľučku!!!!
Stran: 1 2 3