Asexual.cz

Úplná verze: Ahoj vespolek
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2
Jen bych chtěla pozdravit a porozhlédnout se tady, třeba objevím spřízněnou duši. Nerada se nějak škatulkuju, ale asexualita mi je tak nějak nejblíž. I když už roky tvrdím sobě i okolí že nejsem na vztahy, začíná mi s postupujícím věkem chybět někdo blízký, kdo tuhle situaci chápe a toleruje. Jsem introvert, snílek, mám ráda filmy, seriály (spíše sci-fi a fantasy), knížky a slash fanfiction, zvířata (hlavně psy)... je toho povíc.
A chtěla bych poděkovat tvůrcům těchhle stránek, ani jsem nevěděla, že je u nás tolik lidí se stejným náhledem na život.

MadRat

Vítej. ;)
Vítej! Tady pochopení a toleranci snad najdeš :-)
Vítej a pověz nám také něco málo o sobě ve svém profilu ;)
Welcome. Myslím, že tolerantní lidi tu máme ;)
Vítej, jsem podobná (scifi a fantasy, introvert a náhled na vztahy) skupina. :-)
Ahoj, skoro jako bych cetla o sobe, az na to, ze ja teda preferuju kocickyVelmi šťastný
Já také preferuji kočičky, mám doma dvě krasavice a kdybych měl dvougenerační vilu, možná by jich bylo víc. Do 3+1 jsou já + dvě kočky tak akorát :-)
(19. 07. 2012, 19:19:29)vye Napsal(a): [ -> ]Já také preferuji kočičky, mám doma dvě krasavice a kdybych měl dvougenerační vilu, možná by jich bylo víc. Do 3+1 jsou já + dvě kočky tak akorát :-)

Nez jsem odjela do Irska, tak jsem mela pronajatou garsonku, kterou se mnou obyval kocour Leonard. Taky bych to videla na cim vetsi dum, tim vic kocek Pán zelený
Že by kočky byly dalším společným znakem asexuálů? Taky jsem kočkař.
Že by kočky jako další společný znak asexuálů? Taky jsem kočkař.
Stran: 1 2