Asexual.cz

Úplná verze: Dvořáková-Lešková: Všichni jednou skončí v posteli
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2
Tak a máme to. Vztah muže a ženy bez sexu je mýtus. Všichni jednou skončí v posteli.
"Žít ve vztahu bez sexu je stejné jako si čistit zuby bez kartáčku, oslavit narozeniny bez dárků či strávit Vánoce bez nazdobeného stromečku." Vědci vijou všechno...
Hmmm... Tak čištění zubů bez kartáčku jsem sice zkoušela, ale nebylo to ono. Zato slavit narozeniny bez dárků a trávit Vánoce bez nazdobeného stromečku je pro mě standard. Takže v mém případě se paní trefila :D
mě by spíše zajímali vědci, jestli to snad nejsou nějací zneuznalí výzkumníci, co si založí svůj amatérský ústav a pak vypouštějí jeden objev za druhým
(13. 07. 2012, 13:04:57)Katrina Napsal(a): [ -> ]Hmmm... Tak čištění zubů bez kartáčku jsem sice zkoušela, ale nebylo to ono. Zato slavit narozeniny bez dárků a trávit Vánoce bez nazdobeného stromečku je pro mě standard. Takže v mém případě se paní trefila :D

:-) Jsou občas případy, kdy čištění zubů úplně vynechávám :-p ... nejen, že bez dárků, ale narozeniny (vlastní) poslední dobou neslavím vůbec a s Vánocemi je to dost podobné... ;)
Hmm, mám pocit, že mě někdo šmíroval... LOL
Sakra, na ty narozeniny a Vánoce taky nějak dlabu. Že by nějaký druhotný příznak asexuality? LOLLOL

mušelín

(13. 07. 2012, 15:14:10)AlineDaryen Napsal(a): [ -> ]Sakra, na ty narozeniny a Vánoce taky nějak dlabu. Že by nějaký druhotný příznak asexuality? LOLLOL

Spíš příznak nepárovosti a nestandardnosti ;)
Souhlasím s paní Dvořákovou-Leškovou. Všichni jednou skončí v posteli nebo alespoň téměř všichni. Ale v té posteli budou sami. A bude to opravdový konec těla.Uplakaný
(13. 07. 2012, 17:12:44)Dobra Napsal(a): [ -> ]Ale v té posteli budou sami. A bude to opravdový konec těla.Uplakaný

Já končím v posteli sama každý večer a nijak tragické mi to nepřijde :P
(13. 07. 2012, 17:19:00)Katrina Napsal(a): [ -> ]
(13. 07. 2012, 17:12:44)Dobra Napsal(a): [ -> ]Ale v té posteli budou sami. A bude to opravdový konec těla.Vysmátý

Já končím v posteli sama každý večer a nijak tragické mi to nepřijde :P

Každý večer není konec. Konec těla je jen jeden a to jeho smrt. A ta také nemusí být tragická.Vysmátý
(13. 07. 2012, 15:14:10)AlineDaryen Napsal(a): [ -> ]Sakra, na ty narozeniny a Vánoce taky nějak dlabu. Že by nějaký druhotný příznak asexuality? LOLLOL

Zajímavé. Já osobně bych svoje narozeniny také klidně úplně a zcela ignoroval a Vánoce jsou mi také víceméně ukradené. Jenže u mně je to spíš od toho, že jsem schizoid a nesnáším hromadné slavení a zábavu "na povel". Navíc pokaždé z toho cukroví přiberu několik kilo :-)

Jinak ten článek mohli rovnou pojmenovat "Mohou rozum a chtíč zůstat v opozici natrvalo?", včetně kanonické odpovědi "Ne!" :-)
Stran: 1 2