Asexual.cz

Úplná verze: Proč jsem se já sexuál přihlásil na portál asexuálů?
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2
Nela: Prosím, založ to téma Ty... ;)

Už je založeno.Vysmátý
(08. 08. 2012, 14:42:48)Nela Napsal(a): [ -> ]Dobra: Prosím, založ to téma Ty...;)

To je dobrý paradox. Sexuál žádá asexuála aby založil téma pro sexuály Velmi šťastný
(08. 08. 2012, 22:33:32)ChildFreeMan Napsal(a): [ -> ]
(08. 08. 2012, 14:42:48)Nela Napsal(a): [ -> ]Dobra: Prosím, založ to téma Ty...;)

To je dobrý paradox. Sexuál žádá asexuála aby založil téma pro sexuály Velmi šťastný

Když se jí to povede, tak zřejmě taktéž není asexuálka, dle tvého smýšlení. :) I kdyby, Dobro, pořád lepší než být zabedněná jako někdo. :D S tebou je taková sranda, CHFM, proč když čtu ty tvé myšlenkové šplechty, tak mám vždy s železnou pravidelností záchvaty smíchu? To se prostě nedá...LOL P.S. Nestudoval jsi náhodou univerzitu v Plzni? ;)
(09. 08. 2012, 00:42:04)Nela Napsal(a): [ -> ]S tebou je taková sranda, CHFM, proč když čtu ty tvé myšlenkové šplechty, tak mám vždy s železnou pravidelností záchvaty smíchu?

Možná je to tím, že to mám tak v úmyslu.
Ale součástí je i sarkastická rovina koketující s mým názorem.
Výsledkem je jejich vektorový součin, kterým vám tu protahuju obličeje. A to buď do šířky :D nebo do délky Překvapený , to podle vašeho založení.
Stran: 1 2