Asexual.cz

Úplná verze: Novy trend - zivot bez sexu.
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2

MadRat

(21. 08. 2012, 22:38:43)FurtSUsmevem Napsal(a): [ -> ]Ach jo.

Asi tak. Další blábol, který akorát znevažuje asexualitu.

Docela věřím tomu, že za to u těch Japonců může hlavně velký stres. Vždyť i zvířata držená ve špatných podmínkách se nerozmnožují (viz. zastaralé ZOO, kde každé narozené mládě bylo považované za zázrak).

A ty ankety "vzdali byste se sexu kvůli...." mě rozsekaly. Kdekdo plácne nějakou blbost, když ví, že taková situace nikdy nenastane. A fakt by mě zajímalo, kdo takové přiblblé ankety financuje. :-\
Ale hlod č.1 jsou "čtyři pohlaví". LOL
Také četla..Jsou prostě zajímavější závislosti než sex:-D
(22. 08. 2012, 12:05:31)MadRat Napsal(a): [ -> ]A ty ankety "vzdali byste se sexu kvůli...." mě rozsekaly. Kdekdo plácne nějakou blbost, když ví, že taková situace nikdy nenastane.

Nikdy? Vynucování si něčeho odepřením sexu tomu druhému je minimálně u žen běžně používaná taktika a to už od dob antiky (viz Lysistrata, kde ženy odepřeli mužům sex, dokud nepřestanou válčit) dodnes (např. v r. 2009 to samé udělali ženy v Keni). Pokud nějaké novodobé Lysistraty chtějí své partnery postavit před rozhodnutí "Buď sex, nebo internet", tak by se jim tato taktika mohla vymstít :-)

MadRat

(22. 08. 2012, 18:18:48)Magramal Napsal(a): [ -> ]
(22. 08. 2012, 12:05:31)MadRat Napsal(a): [ -> ]A ty ankety "vzdali byste se sexu kvůli...." mě rozsekaly. Kdekdo plácne nějakou blbost, když ví, že taková situace nikdy nenastane.

Nikdy? Vynucování si něčeho odepřením sexu tomu druhému je minimálně u žen běžně používaná taktika a to už od dob antiky (viz Lysistrata, kde ženy odepřeli mužům sex, dokud nepřestanou válčit) dodnes (např. v r. 2009 to samé udělali ženy v Keni). Pokud nějaké novodobé Lysistraty chtějí své partnery postavit před rozhodnutí "Buď sex, nebo internet", tak by se jim tato taktika mohla vymstít :-)
Spíš si myslím, že tím moc vydírat nejde, protože ten chlap si prostě najde milenku nebo zajde do burdelu. :D

(23. 08. 2012, 11:42:52)MadRat Napsal(a): [ -> ]Spíš si myslím, že tím moc vydírat nejde, protože ten chlap si prostě najde milenku nebo zajde do burdelu. :D

A kdyby to proběhlo v hromadném měřítku jako v Lysistratě, tudíž by nebojkotující ženy nebyly k dispozici, kdo ví, za jak dlouho by muži odvrhli vyčpělé bariéry mezi orientacemi a vyřešili to hezky mezi sebou :D To by ženy dost ostrouhaly...
při čtení té diskuze dole jsem se smíchy popadal za břicho, hlavně u komentářů ve stylu "bez sexu ani ránu" atd. :-D
btw japonce obdivuji a příští rok bych se tam rád vypravil, aspoň na dva týdny.
i když bych rád, přestěhovat bych se tam asi nemohl, jakožto předseda svazu lenochů...by mě asi brzy deportovali :-)

Jo, u té diskuze jsem se taky bavila...
Stran: 1 2