Asexual.cz

Úplná verze: "Hledám urostlého, mužného chlapa! Zn. Který nechce sex" na Žena.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Viz odkaz. Autorka popisuje, že se jí sice muži líbí a má ráda mazlení a tělesný kontakt, ale sex je ochotná provozovat leda za ůčelem plození dětí (a děti zatím nechce), protože jí připadá zvířecí a nechutný (typu "Výměny tělesných těkutin jsou blééé!"). Je zajímavé, že samotný článek se o asexualitě nijak nezmiňuje, narozdíl od diskuze pod ním, která je sama o sobě celkem zajímavá ap lná rozličných klišé od těch, pro které je asexuaklita něco, co nejsou schopni/ochotni pochopit.
Taky by se mi jeden takový hodil. Nosil by mi tašku s nákupem a tak.
Tak kluci,kdo z vás jí už odepsal? ;)
Ale to stejně psala nějaká káča z toho jejich webu, aby zvedla návštěvnost.



Dneska čtenáře zaujmou jen kontroverzní témata.
(29. 10. 2012, 08:36:02)ChildFreeMan Napsal(a): [ -> ]Dneska čtenáře zaujmou jen kontroverzní témata.

Nedávno mi kámoš říkal: Už tu mám strašnej bordel. A taky bych si dal něco dobrýho, doma vařenýho. Je čas najít si ženu.... Chytrý

Zírala jsem, že každý žijeme v jiném světě... V takovém, jaký si ho vytváříme. Jsem moc šťastná, že mě nechaváte nahlížet do těch Vašich :)


(29. 10. 2012, 13:10:23)M... Napsal(a): [ -> ]Nedávno mi kámoš říkal: Už tu mám strašnej bordel. A taky bych si dal něco dobrýho, doma vařenýho. Je čas najít si ženu.... Chytrý

Tomu bych nechtěla být sympatická a nachomýtnout se v jeho blízkosti.
(být ženou)