Asexual.cz

Úplná verze: Nahodne profily
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4 5 6
Razeni Seznamu uzivatelu (nahore druha ikonka).

Nastavil jsem ho tedy standardne zpet na razeni podle posledniho prihlaseni. Kdo chce radit podle jmen, bude si to muset vybrat v tom formulari dole na te strance Seznam uzivatelu.
Děkuji za návrat k původnímu stavu. :) Jsem teď zase mnohem šťastnější. :D
(03. 01. 2013, 13:48:56)Anathema Napsal(a): [ -> ]Děkuji za návrat k původnímu stavu. :) Jsem teď zase mnohem šťastnější. :D

Šťastná to žena!
Taky bych chtěl takovým málem stávat se šťastným či štěstí činiti.
To víš, já jsem taková skromná a nenáročná osoba. :D
(22. 12. 2012, 01:14:20)Dobra Napsal(a): [ -> ]...
Někde tady byl návrh na uvedení bydliště - v jakém kraji uživatel bydlí. To je podle mne také dobré. Když uvede kraj, tak svoji anonymitu neztratí, protože je to velká rozloha a spíš se zkontaktuje.
...

To je dobrý nápad, pod bydlištěm by moho být pole s přednastavenými kraji. Ale přednastavenými, jak je tam pole na psaní, kde kdo se v tom vyřádí:)
Kexíku,
nepřísluší má poznámka k Tvému tématu, ale toto je Tvé nejčerstvější vlákno:
Jaký čas je místní čas?:-D
(07. 01. 2013, 23:29:34)lilina Napsal(a): [ -> ]Jaký čas je místní čas?:-D

To je nemístná otázka Velmi šťastný
Mistni cas je ten co ti ukazuji mistni hodiny doma (resp cas v tve vybrane casove zone). Treba v letectvi se pouziva UTC. Ruzne staty pouzivaji ruzne casove zony, to jiste vis.
Zdejší místní čas (na stránce vpravo nahoře) mi totiž ukazuje o hodinu více než na hodinách doma:-D
..někam letíme?:-D
Musis si nastavit spravne casove pasmo v Panelu uzivatele http://asexual.cz/forum/usercp.php?action=options a vybrat detekci letni/zimni :)
Stran: 1 2 3 4 5 6