Asexual.cz

Úplná verze: Nahodne profily
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4 5 6
(13. 05. 2013, 01:29:51)Loty Napsal(a): [ -> ]Kdyby tu většina lidí měla profilové fotky, pak by takový nápad bylo skvělé realizovat :)

A Kexík by mohl jezdit po republice a kontrolovat pravost.:)
Předpokládám, že kdyby byla fotka povinná, tak by to tu byla samá filmová hvězda.:D
Já jsem dobrovolně svoje fotky internetem nikdy nešířil a ani se nechystám.

Pěkná profilová fotka mi nepřijde jako dostatečný důvod k seznamování, důležitější je podle mě to, co kdo jak (o sobě) napíše.

Slečna XY

(24. 05. 2013, 20:46:09)Mkman Napsal(a): [ -> ]
(13. 05. 2013, 01:29:51)Loty Napsal(a): [ -> ]Kdyby tu většina lidí měla profilové fotky, pak by takový nápad bylo skvělé realizovat :)

A Kexík by mohl jezdit po republice a kontrolovat pravost.:)
Předpokládám, že kdyby byla fotka povinná, tak by to tu byla samá filmová hvězda.:D
Já jsem dobrovolně svoje fotky internetem nikdy nešířil a ani se nechystám.

Pěkná profilová fotka mi nepřijde jako dostatečný důvod k seznamování, důležitější je podle mě to, co kdo jak (o sobě) napíše.
Myslím, že by se Kexík trošku najezdil, když vezmeme v potaz mapu která tu je, tak tu bydlíme hodně lidí dost z ruky :-(:-|
A s tou fotkou máš recht, důležité je jaký ten člověk je a co o sobě napíše ;)
(24. 05. 2013, 21:09:11)Slečna XY Napsal(a): [ -> ]
(24. 05. 2013, 20:46:09)Mkman Napsal(a): [ -> ]
(13. 05. 2013, 01:29:51)Loty Napsal(a): [ -> ]Kdyby tu většina lidí měla profilové fotky, pak by takový nápad bylo skvělé realizovat :)

A Kexík by mohl jezdit po republice a kontrolovat pravost.:)
Předpokládám, že kdyby byla fotka povinná, tak by to tu byla samá filmová hvězda.:D
Já jsem dobrovolně svoje fotky internetem nikdy nešířil a ani se nechystám.

Pěkná profilová fotka mi nepřijde jako dostatečný důvod k seznamování, důležitější je podle mě to, co kdo jak (o sobě) napíše.
Myslím, že by se Kexík trošku najezdil, když vezmeme v potaz mapu která tu je, tak tu bydlíme hodně lidí dost z ruky :-(:-|
A s tou fotkou máš recht, důležité je jaký ten člověk je a co o sobě napíše ;)

No já jsem si nějdřív myslel, že to tak je - že záleží na tom co člověk o sobě napíše. Jenomže někdy prostě člověk narazí na někoho kdo třeba má stejné zájmy, podobné myšlenky apod. a přesto se s ním v reálu necítí moc dobře, nedokáže si k němu najít cestu a prostě mu nějak nesedí. I když ten člověk je fakt v pohodě a super a tak.
Myslím, že podle fotky (hlavně podle očí) se dá trochu líp vycítit, jak bude ten člověk působit v reálu.
Pridavam se k hoube. Opravdu je uzitecne videt i fotku. Ale myslim ze to je jen takovy dodatek. Ze i kdyz o sobe nekdo toho napise dost a ukaze i fotku, je jeste daleko k tomu toho cloveka poznat a zjistit jaky opravdu je. Sam jsem poznal par lidi nejdrive textove a pak nazivo a ty rozdily jsou dost velke. :D Ale zpet k tematu - takove nahodne profily muzou upozornit na to, ze tady je nekdo kdo by potencialne mohl byt treba zajimavy...
Podstatné je asi všechno i když si tohle protiřečí. Fotka vůbec nemusí vystihovat podobu, popis vlastností může být jen to jaký by ten člověk chtěl být. Ani příspěvky nemusí vypovídat o člověku pravdu. Nicméně tohle všechno může být naopak. Dobré jsou třeba srazy, ale jsou to několikahodinová setkání, která taky nejsou směrodatná - záleží jak se ten člověk zrovna cítí nebo jak chce působit na druhé. Ale myslím, že čím více informací tím lépe.:)
Ahoj všem, taky se zapojím do diskuze. Dala bych za pravdu Dobře.
Třeba na seznamu je v profilu ještě část "Můj styl" a "Závislosti", také něco vypovídají, určitě víc než nejoblíbenější jídlo a pití. Už jen to, jak je člověk vyplní, může dost napovědět. Možná by nebylo špatné to zavést i zde:)
Nooo, byla tady taky v těchto příspěvcích také zajímavá část část , a vlastně i varování, o lidech kteří se zde profilují k tomu aby zneužívali informace jež tu získají, a i o silné aktivitě lidí co zde v profilech mají pouhý link, ale jinak jsou velmi činní a často poměrně osobní, vtíraví a i agresivně útoční.
Myslím že není dobré když to bylo pravděpodobně administrátorem zcenzurováno a vymazáno...mám dojem že lidé si mají právo úsudek udělat sami o tom ,kdo a co, o sobě píše..
Vždyť i tyhle projevy ledacos napoví...a ať je to jak chce, cenzura je pro lidi kteří chtějí mít přehled a nechtějí být mít informace ,,jalové a cezené" někým kdo má dojem že ví co je pro ně nejlepší, velice špatná..
Pravděpodobně bude tento příspěvek také vymazán...ale nevadí. Myslím že mám důležitější a podnětnější věci na práci.
Jen jsem měl potřebu , jak je mým zvykem i v běžném toku života, poukázat na cosi nedobrého.
adevr Napsal(a):Myslím že není dobré když to bylo pravděpodobně administrátorem zcenzurováno a vymazáno...mám dojem že lidé si mají právo úsudek udělat sami o tom ,kdo a co, o sobě píše..

Zadne informace tady nejsou ,,jalové a cezené". Duvod pro smazani tech prispevku byl ten, ze vybocovali uz prilis z tematu, coz je "navrh nove funkce - nahodne profily". Muzes si zalozit nove vlakno v prislusne sekci. Krom off-topic prispevku jsou pak mazany prispevky urazejici skupiny ci osoby a obtezujici (nevyzadane, reklamni a pod.). Tvuj predchozi prispevek zde pro navaznost necham. Jinak je jasne ze tady nebudou jen nejlepsi profily a 100% asexualove. Jako vsude, je zde sousta ruznych lidi s ruznymi duvody a dokud neublizuji druhym nebo je nejak neposkozuji, neni duvod proti nim neco mit. Vzdycky je mozne nekoho vtiraveho, agresivniho ci otravneho nahlasit.

panoška Napsal(a):Třeba na seznamu je v profilu ještě část "Můj styl" a "Závislosti", také něco vypovídají, určitě víc než nejoblíbenější jídlo a pití. Už jen to, jak je člověk vyplní, může dost napovědět. Možná by nebylo špatné to zavést i zde

Diky za tip. Do profilu jsem pridal Temperament, Povaha a Zavislosti.
Co takhle zavést ještě kategorii Nejoblíbenější seriály? To je dneska pro spoustu lidí při hledání přátel dost podstatné. Nebo pojmenovat stávající kategorii Nejoblíbenější filmy a seriály.
U temperamentu to patrně vždy uloží jednu ze čtyř variant, aniž by si člověk vybral, vybrat chtěl či se dokázal rozhodnout.
Stran: 1 2 3 4 5 6