Asexual.cz

Úplná verze: patřím k vám?
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8
Zdravím všechny,jsem zde poprvé a myslím,že sem taky patřím :-)
Nebo si to myslím. Třeba mi tu někdo dá odpověď. Tak tedy můj příběh.
Nikdy jsem na sex moc nebyla,ale úplně mi nevadil-tedy alespoň na začátku vztahu. Měla jsem jen dvě vážné známosti-s tím prvním jsem byla vdaná-sex jsem zvládala především proto,že jsem chtěla založit rodinu-mít děti. Ale jakmile byl úkol splněn,bylo po všem a do sexu jsem se nutila především kvůli manželovi. Ale asi to bylo málo,protože si našel milenku a rozvedli jsme se. Pak jsem byla nějakou dobu sama. Po asi dvou letech jsem poznala kluka se kterým jsem si rozuměla a do sexu mě nijak nenutil,tak jsem se dali dohromady. Po nějaké době mi řekl,že by chtěl mimčo- jeho vlastní- já souhlasila a sex jsem zase jakž takž zvládla. Ale po narození dcery bylo zase po všem. Jemu to moc nevadilo,ale po čase jsem zjistila proč- bylo to pro mě hrozné zjištění. Dozvěděla jsem se,že si v zahraničí vydělává sexem s muži! no a aby toho nebylo málo,nadělal nám spoustu dluhů..A to byla opět konečná! Od té doby mi sex nejen vadí,ale vyloženě k němu mám odpor! Teď jsem s dětmi už dva roky sama,na sex si ani nevzpomenu a jsem neskutečně šťastná :-) Ale... Přišel za mnou bývalý manžel,že by se k nám chtěl vrátit-já si s ním rozumím,vždy jsme zůstali dobří přátelé a on nám hodně pomáhá. Dost mě jeho prosba zaskočila,dovedu si představit s ním bydlet a vychovávat děti,ale sex? Ani náhodou. Proto jsem mu na rovinu řekla,jak to se mnou je a on byl dost zaražený,ale slíbil,že se bude snažit to se mnou zvládat...
Teď mě nechápe jen rodina,říkají,že to nemůže fungovat a ať si zajdu k psychologovi,že to bude nějaký blok. Ale já nechci,nechci s tím nic dělat,protože mi to tak plně vyhovuje,k životu to prostě absolutně nepotřebuju. Ani,když se dívám na romantický filmy a jsou tam postelový scény,tak to se mnou ani nehne! Jen po rozhovoru s mou babičkou se mi ulevilo-ta to měla totiž úplně stejně a po dětech už na ní děda nesáhl. Tak jsem to asi podědila?
Tak takhle to se mnou tedy je... Tak bych ráda slyšela vaše názory.patřím k vám? osobně si myslím,že tady jsem se našla a ulevilo se mi,že nejsem jediná :-)
Omlouvám se,jestli je můj příběh chaotický,ale musela jsem to už ze sebe dostat...
Ahoj!
Som presvedčená o tom, že tu patríš. Ja som na tom bola podobne ako ty. Prvé manželstvo sa mi tiež z rovnakých príčin rozpadlo. Potom som skúšala hľadať spriaznenú dušu aj tu na fóre, ale po prvé zástupcov zo Slovenska tu nie je až tak veľa a keď som už aj našla, tak som zistila, že deti mať nechce. Keďže ja som dieťa chcela veľmi, a teraz aj mám krásnu dcérku 11 mesačnú, vydala som sa znova a zatiaľ to funguje fajn.
Takže vitaj medzi nami :-)
(04. 01. 2013, 14:47:48)wienetta Napsal(a): [ -> ]Ahoj!
Som presvedčená o tom, že tu patríš. Ja som na tom bola podobne ako ty. Prvé manželstvo sa mi tiež z rovnakých príčin rozpadlo. Potom som skúšala hľadať spriaznenú dušu aj tu na fóre, ale po prvé zástupcov zo Slovenska tu nie je až tak veľa a keď som už aj našla, tak som zistila, že deti mať nechce. Keďže ja som dieťa chcela veľmi, a teraz aj mám krásnu dcérku 11 mesačnú, vydala som sa znova a zatiaľ to funguje fajn.
Takže vitaj medzi nami :-)

strašně moc děkuju za tvůj názor... teď se mi vážně ulevilo. Všichni mi pořád říkali,že jsem divná,hlavně když mám děti a nevadilo mi to a ted najednou k tomu mám odpor. Ale nikdo netuší,kolikrát jsem u toho až brečela,když jsem se k tomu nutila. Bylo to k nevydržení a připadalo mi,že to trvá celou věčnost! Jsem šťastná,že už to mám za sebou a nikdo a nic už mě nikdy nedonutí to ještě někdy dělat! Tak děkuji za tvůj názor- konečně vím kam patřím a jsem strašně ráda,že jsem tyhle stránky našla. Moc děkuji za přijetí a přivítání :-)
Ahoj Zdendule! :-)

Vítej mezi námi. Rozhodnutí, jestli sem patříš nebo ne, je jen a pouze na Tobě. Když se tu dobře porozhlídneš, určitě narazíš na sobě podobné, ale i na odlišnější jedince (řada z nás byla ušetřena/ochuzena* i o mateřské či otcovské pudy).
Důležité je, aby ses mezi námi cítila dobře a podle toho tu "zdomácněla" nebo se aspoň ráda vracela a hlavně, abys tu našla to, co hledáš, ať je to pochopení, povzbuzení, inspirace, kamarádi nebo (do budoucna) třeba i nějaký partner... :-)

*záleží na úhlu pohledu ;)

beryze

Ahoj a vítej :)

K tvému příspěvku - s manželem to asi fungovat nebude. Sice teď píše, že se bude snažit tě chápat, ale pochybuji, že si teď dokáže plně představit, co to bude obnášet. I když za zkoušku nic nedáš. Proto radím, nestěhovat si ho hned domů. Můžete spolu randit a uvidíte oba dva, jak těžké je to vydržet. Případné zklamání by nemuselo být tak velké.

A z rodinky si nic nedělej. Je to jejich problém, když ke svému životu potřebují tvůj sex. Kroutící očima LOL

Přeju hodně štěstí

MadRat

Ahoj,
řekla bych že sem patříš. Snad se ti tu bude líbit.
(04. 01. 2013, 17:38:39)MadRat Napsal(a): [ -> ]Ahoj,
řekla bych že sem patříš. Snad se ti tu bude líbit.

Věřím,že určitě :-)
(04. 01. 2013, 15:46:21)beryze Napsal(a): [ -> ]Ahoj a vítej :)

K tvému příspěvku - s manželem to asi fungovat nebude. Sice teď píše, že se bude snažit tě chápat, ale pochybuji, že si teď dokáže plně představit, co to bude obnášet. I když za zkoušku nic nedáš. Proto radím, nestěhovat si ho hned domů. Můžete spolu randit a uvidíte oba dva, jak těžké je to vydržet. Případné zklamání by nemuselo být tak velké.

A z rodinky si nic nedělej. Je to jejich problém, když ke svému životu potřebují tvůj sex. Kroutící očima LOL

Přeju hodně štěstí

Děkuji :-). A pravda,je to jejich problém. Já jsem se svým životem spokojená.
(04. 01. 2013, 15:33:43)Morwen Napsal(a): [ -> ]Ahoj Zdendule! :-)

Vítej mezi námi. Rozhodnutí, jestli sem patříš nebo ne, je jen a pouze na Tobě. Když se tu dobře porozhlídneš, určitě narazíš na sobě podobné, ale i na odlišnější jedince (řada z nás byla ušetřena/ochuzena* i o mateřské či otcovské pudy).
Důležité je, aby ses mezi námi cítila dobře a podle toho tu "zdomácněla" nebo se aspoň ráda vracela a hlavně, abys tu našla to, co hledáš, ať je to pochopení, povzbuzení, inspirace, kamarádi nebo (do budoucna) třeba i nějaký partner... :-)

*záleží na úhlu pohledu ;)

Děkuju,určitě tu budu často :-)
(04. 01. 2013, 15:06:48)Zdendule Napsal(a): [ -> ]
(04. 01. 2013, 14:47:48)wienetta Napsal(a): [ -> ]Ahoj!
Som presvedčená o tom, že tu patríš. Ja som na tom bola podobne ako ty. Prvé manželstvo sa mi tiež z rovnakých príčin rozpadlo. Potom som skúšala hľadať spriaznenú dušu aj tu na fóre, ale po prvé zástupcov zo Slovenska tu nie je až tak veľa a keď som už aj našla, tak som zistila, že deti mať nechce. Keďže ja som dieťa chcela veľmi, a teraz aj mám krásnu dcérku 11 mesačnú, vydala som sa znova a zatiaľ to funguje fajn.
Takže vitaj medzi nami :-)

strašně moc děkuju za tvůj názor... teď se mi vážně ulevilo. Všichni mi pořád říkali,že jsem divná,hlavně když mám děti a nevadilo mi to a ted najednou k tomu mám odpor. Ale nikdo netuší,kolikrát jsem u toho až brečela,když jsem se k tomu nutila. Bylo to k nevydržení a připadalo mi,že to trvá celou věčnost! Jsem šťastná,že už to mám za sebou a nikdo a nic už mě nikdy nedonutí to ještě někdy dělat! Tak děkuji za tvůj názor- konečně vím kam patřím a jsem strašně ráda,že jsem tyhle stránky našla. Moc děkuji za přijetí a přivítání :-)

Nemáš za čo! Viem čo prežívaš, aj ja som nad všeličím uvažoval pokiaľ som nezistila kto vlastne som a že na mne nie je nič čudné či choré. A s tým sexom, stalo sa mi, že som sa po tom cítila ako by ma niekto znásilnil, takže fakt chápem, čo si prežívala. Drž sa, verím, že toto fórum Ti pomôže a spoznáš tu mnoho úžasných ľudí :-)

mušelín

Ahoj. Nemyslím si, že dávat se dohromady s mužem, který už Ti kvůli nedostatku sexu zahýbal, je dobrý nápad. Být Tebou, raději bych se poohlédla po někom jiného ražení. A rozhodně si lidi víc prověřuj!
Taky jsem bývalý sexuál:-D
..a již šestým rokem je můj svět jednodušší:-D
Vztahu dej čas - samo se to vytříbí...
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8