Asexual.cz

Úplná verze: Metrosexuál lepší než ASEXUÁL!
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2
http://www.metrosexualroku.cz/aktualne.php?doc=22

Tady zase nekdo nevi, kdo je to asexual...
Hm, fajn, takze nami nebudou nekteri lide "opovrhovat" jen proto, ze nezijeme sexualne, ale i proto, ze si budou myslet, ze jsme smradlava prasata Kroutící očima
Ono je totiz dost rozdil, jestli se napise, ze na nekoho nekdo pusobi asexualne nebo ze je asexual... To si bohuzel autor clanku neuvedomil. Asi nema o teto sexualni orientaci paru... Ach jo :-(
[Obrázek: 55_nemetrosexual.jpg]
Takže takhle prosím vypadá typický asexuál !!! LOL LOL
To je když někdo plete slovo sexuál někam, kam vůbec nepatří. To slovo vymyslel Mark Simpson v roce 1994. Pochybuju, že on nebo spíš autor článků ví, co znamená třeba bisexuál.
Divím se, že autorka článku nepopisuje metrosexuála jako člověka, který se věnuje sexu výhradně v metru LOL
Autorka tohoto článku to podle mě v hlavě moc v pořádku nemá, používat slova bez znalosti jejich významu je tak trochu blbost... Nevím, jestli by se ten článek spíš nehodil do "Zábava a vtípky" LOL
Tak tenhle článek mě docela nadzvedl ze židle. To mám nejradši, když někdo píše o něčem, čemu ani trochu nerozumí. Takoví "novináři" by měli mít zakázáno publikovat cokoliv na internetu Naštvaný
Jo, jako... já jsem asexuál a pečuji o sebe jako nikdo v mém okolí. A kolik vyhazuji peněz za kosmetiku a oblečení... a někdo pak napíše tohle. :twisted:
... v dusledku cehoz vypadas jako teply metrosexual LOL :twisted:
Stran: 1 2