Asexual.cz

Úplná verze: Upresneni orientace
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3
Zda se, ze jsou tady lide s ruznymi potrebami.

Napriklad vedi, ze nechteji sex, ale libi se jim nektere intimnosti - mazleni, libani, ...

Myslim ze by bylo dobre to specifikovat primo v profilu, ale jak to vyresit? Pro kazdou orientaci pridat novou alternativu "s intimnostmi" nebo na to udelat nove policko?
(28. 05. 2013, 22:09:03)kexik Napsal(a): [ -> ]Zda se, ze jsou tady lide s ruznymi potrebami.

Napriklad vedi, ze nechteji sex, ale libi se jim nektere intimnosti - mazleni, libani, ...

Myslim ze by bylo dobre to specifikovat primo v profilu, ale jak to vyresit? Pro kazdou orientaci pridat novou alternativu "s intimnostmi" nebo na to udelat nove policko?

Obě varianty jsou přínosné!
Dobry napad, ale udelalo by to tim padem asi nekolik kolonek, coz mozna neni idealni.
Udelal jsem to zatim tak ze jsou tam opet zatrhavaci policka a je tam toto:

Nic
Objímaní
Občasný polibek
Hlazení po tváři a na těle
Hlazení v intimních místech
Ostatní aktivity vyjma sexu
Neupřesněné aktivity blízké sexu
Sex

Chybi tam nekomu neco, nebo spatna definice?
Je lepsi to udelat jinak - treba tim rozepsanim do nekolika policek?
Já bych to možná nechal jak to bylo a žádné kolonky nedělal. Třeba já nemám moc dobrý vztah k intimnostem (třeba to líbání, mazlení apod. mi připadalo spíše divné a nepříjemné), ale dokážu si představit, že je možné, že s nějakou trpělivou partnerkou na stejné vlně, kterou bych opravdu miloval, bych časem třeba získal na věc jiný pohled nebo si vytvořil vlastní "odnož" intimností :-) A myslím, že takových nás tady bude víc. Těžko říct... Prostě záleží to na konkrétních dvou lidech kteří se potkají. Od konkrétního člověka by mi bylo něco příjemné a něco nepříjemné a u jiného člověka by to zas bylo jinak.
Mám pocit, že pokud by v kolonkách toho bylo moc, tak by člověk akorát měl pocit, že nikdo nevyhovuje jeho požadavkům i když by to vůbec nemusela být pravda. Už tak je nás celkem málo :-) A navíc ve vztahu asexuálů, nebo jakýchkoliv lidí s menšinovou sexualitou apod. to prostě asi bude chtít více tolerance. Myslím, že může občas dlouhodobě fungovat i vztah lidí s dost odlišnými preferencemi v sexu, pokud je jinak vše skvělé. Sice to asi není dokonalý vztah, ale dokonalé není nic.
Prostě pokud má někdo pocit, že je něčím hodně specifický a má specifické potřeby, může to napsat do popisu "O mě". Pokud člověk někoho hledá, tak stejně mají smysl spíše reálná setkání. Procházení si nějakých kolonek vede myslím spíše k vytváření snů a fantazií a následnému zklamání.
To mas zase pravdu, hmm. Ucel celeho tohodle policka je spis v tom, aby uzivatele napadlo se o tom zminit. Nejhorsi je, kdyz je ten profil velmi obecny a neobsahuje moc informaci.

Proto jsem puvodne uvazoval ze by se jen zminilo u orientace jestli si dovedes nebo nedovedes predstavit nejake intimnosti a jake konkretne nechat uz samovolne napsat uzivatele do "O mne" nebo proste po seznameni s nekym...

Mozna by to bylo lepsi, nevim. Uvidime, az se vyjadri jini.
Ale je pravda ze prehnane skatulkovani neni dobre, kazdy to citi jinak, nekdo se boji neco uvezt atd a skatulkovani muze nektere zbytecne "odfiltrovat".
(28. 05. 2013, 23:32:56)vendemiaire Napsal(a): [ -> ]Ještě mě napadlo, i když to nesouvisí s tématem, že je také dost důležitý vztah k alkoholu, cigaretám a drogám. Protože já k tomu mám vztah spíš negativní a tak by mi dost vadilo mít najednou byt plný kouře, za oknem v truhlíku trávu a lednici plnou plzní :D

Nekouřím, nepiju a nemluvím sprostě.
(Ale nejvíc mě nasere, když mi do rozpitého piva upadne vajgl.)
(28. 05. 2013, 23:32:56)vendemiaire Napsal(a): [ -> ]Ještě mě napadlo, i když to nesouvisí s tématem, že je také dost důležitý vztah k alkoholu, cigaretám a drogám. Protože já k tomu mám vztah spíš negativní a tak by mi dost vadilo mít najednou byt plný kouře, za oknem v truhlíku trávu a lednici plnou plzní :D

To není španý nápad, ale na druhou stranu, když by by se tam daly všechny podobně dobré nápady, tak by tam bylo nakonec kolonek jak "budíků" v kabině Boeingu 747 :-)

Ale když už jsem v tom, tak mně napadá třeba "sova/skřivan/něco mezi" ve smyslu cirkadiánní rytmů. Slyšel jsem od přátel a kolegů spousty příkladů, jak problematický může být život, když má jeden partner vůči druhému časový posun několik hodin. A sovy jsou na tom hůř, protože zatímco skřivan večer prostě "vytuhne", tak ráno vesele švitoří už v pět hodin a tahá rozespalou sovu z postele, protože nedokáže pochopit, že pro někoho může být "brzo ráno" i v 10:00 ...
Co takhle spíš vytvořit nějaký návod, jak vyplnit profil? Třeba že pokud se chceš partnersky seznámit, do kolonky O mně je dobré vyplnit tu míru intimnosti, představy o soužití, co zásadně odmítám apod.

Pro ty, kdo tu hledají jen kamarády nebo radu, takovéhle informace nejsou nijak přínosné, na rozdíl od společných zájmů a podobně. Aby se to tu celé neproměnilo v nějakou free-for-all seznamku :D
Ty navrhované nové kolonky mi připomínají profily například na centrum.cz - pohlaví si holíš úplně nebo vůbec?!:-D
Souhlasím s Houbou - kdo chce vědět, ten se zeptá.. a ptá se ten, kdo chce poznat:-)
Tie nové kolonky sú super a veľmi sa mi páči pred slovom "polibek" to "občasný", lebo to presne vystihuje. Občas je fakt iba občas! ;)
Stran: 1 2 3