Asexual.cz

Úplná verze: Asi jsem asexuál
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2
Ahoj,

jmenuji se Honza a je mi 20 let a myslím si že jsem asexuální.
Kde začít, když se řekne sex tak mě to nějak neoslovuje, nepřipadá mi to jako něco bez čeho bych nemohl žít, spíš mi to připadá možná až trochu divný, proto jsem ještě panic.Nemám skoro žádné přátele (jsem dost uzavřený) a přítelkyni jsem taky nikdy neměl i když bych jí opravdu chtěl ale na druhou stranu se bojím že takovou, která by sex nevyžadovala asi ani nenajdu. Občas z toho mívám deprese a říkám si že jsem divnej i když to tak není, bojím se že prožiju život sám a to nechci.

beryze

Ahoj a vítej :)

Nezoufej, tady je spousta fajn lidí a určitě se mezi nimi najde i fajn slečna pro tebe. ;)
A věz, že v přátelství není důležitá kvantita, ale kvalita.
Ahoj,

Vanish, jsme na tom stejně. Neutrální
Zdravím a vítam ťa tu,

žiadne depresie z takýchto malicherností nechytaj, nie je to nič divné ani choré, nebud v strese. A vieš ako sa hovorí, čím viac hľadáš, tým menej nájdeš. Ono to dievča príde možno práve vtedy, ked to budeš najmenej čakať.
(27. 06. 2013, 08:33:21)beryze Napsal(a): [ -> ]Ahoj a vítej :)

Nezoufej, tady je spousta fajn lidí a určitě se mezi nimi najde i fajn slečna pro tebe. ;)
A věz, že v přátelství není důležitá kvantita, ale kvalita.

No, doufám že máš v tomhle pravdu :P
A děkuju za přivítání :) snad sem zapadnu.

beryze

(27. 06. 2013, 13:42:12)Vanish Napsal(a): [ -> ]
(27. 06. 2013, 08:33:21)beryze Napsal(a): [ -> ]Ahoj a vítej :)

Nezoufej, tady je spousta fajn lidí a určitě se mezi nimi najde i fajn slečna pro tebe. ;)
A věz, že v přátelství není důležitá kvantita, ale kvalita.

No, doufám že máš v tomhle pravdu :P
A děkuju za přivítání :) snad sem zapadnu.

To si piš, já si tu našla manžela LOL A to i přes to, že jsem introvert a mám problém s komunikací s okolím...
(27. 06. 2013, 15:29:54)beryze Napsal(a): [ -> ]
(27. 06. 2013, 13:42:12)Vanish Napsal(a): [ -> ]
(27. 06. 2013, 08:33:21)beryze Napsal(a): [ -> ]Ahoj a vítej :)

Nezoufej, tady je spousta fajn lidí a určitě se mezi nimi najde i fajn slečna pro tebe. ;)
A věz, že v přátelství není důležitá kvantita, ale kvalita.

No, doufám že máš v tomhle pravdu :P
A děkuju za přivítání :) snad sem zapadnu.

To si piš, já si tu našla manžela LOL A to i přes to, že jsem introvert a mám problém s komunikací s okolím...

:) Tak snad se na mě usměje štěstí, taky jsem dost introvertní a je těžký si pro mě najít nějaký kámoše no

Jakub

Víííííítej u náááááááás :-) Přeji mnoho zdarů u hledání spřízněné duše.
(27. 06. 2013, 17:50:28)Jakub Napsal(a): [ -> ]Víííííítej u náááááááás :-) Přeji mnoho zdarů u hledání spřízněné duše.


Upřímně doufám že taková osoba vůbec existuje :)
zkouška
Stran: 1 2