Asexual.cz

Úplná verze: stupeň upozornění
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Chtěl bych se zeptat, co to je ten "Stupeň upozornění" v těch informacích nalevo...


kirmakX6on
Nováček

Příspěvků: 95
Dal(a) likes: 0
Získal(a) likes: 16 v 12 přísp.
Připojen(a): 30. 05. 2013
Hodnocení: 0
Stupeň upozornění: 0%
Nejspíš to bude.. kdo tu bude ošklivý na ostatní, tak dostane puntík a když jich bude mít dostatečnej počet, tak asi i kyblíkem po hlavě (ban:-)).
(29. 08. 2013, 05:47:13)Dark Knight Napsal(a): [ -> ]Nejspíš to bude.. kdo tu bude ošklivý na ostatní, tak dostane puntík a když jich bude mít dostatečnej počet, tak asi i kyblíkem po hlavě (ban:-)).

to mě ale mate ta jednotka v procentech...
(29. 08. 2013, 08:40:50)kirmakX6on Napsal(a): [ -> ]
(29. 08. 2013, 05:47:13)Dark Knight Napsal(a): [ -> ]Nejspíš to bude.. kdo tu bude ošklivý na ostatní, tak dostane puntík a když jich bude mít dostatečnej počet, tak asi i kyblíkem po hlavě (ban:-)).

to mě ale mate ta jednotka v procentech...

Protože administrátor může nastavit v tomhle systému, kolik varování znamená jaké sankce (zastavení příspěvků, kontrola a schvalování příspěvků administátorem, omezení viditelnosti fór, ban), tudíž je lepší to vidět v procentech.
Ja si ten stupeň upozornenia ináč stále kontrolujem, lebo sa občas bojím, že tam budem mať nalepených pár % O.o
(29. 08. 2013, 13:03:29)Charlie Napsal(a): [ -> ]Ja si ten stupeň upozornenia ináč stále kontrolujem, lebo sa občas bojím, že tam budem mať nalepených pár % O.o
No, člověk by měl zůstat svůj, a nehledět na to že ho někdo cizí špatně ohodnotí.
Váhu to může mít jen od lidí kterých si vážíš.
Lézt falešně do zadku kdejakému nickovi , jen proto že ho olajkovalo víc lidí než tebe, není úplně charakterní.
Jasně, tady je to jen uzavřená komunita, kde je většina lidí anonymně, ale pokud jsem zvyklý jednat zpříma i v běžném života běhu, není možné abych hleděl na čísi procenta zde.
Ale je to jen můj názor.. každý ať se řídí podle svého.
(29. 08. 2013, 14:06:31)adevr Napsal(a): [ -> ]
(29. 08. 2013, 13:03:29)Charlie Napsal(a): [ -> ]Ja si ten stupeň upozornenia ináč stále kontrolujem, lebo sa občas bojím, že tam budem mať nalepených pár % O.o
No, člověk by měl zůstat svůj, a nehledět na to že ho někdo cizí špatně ohodnotí.
Váhu to může mít jen od lidí kterých si vážíš.
Lézt falešně do zadku kdejakému nickovi , jen proto že ho olajkovalo víc lidí než tebe, není úplně charakterní.
Jasně, tady je to jen uzavřená komunita, kde je většina lidí anonymně, ale pokud jsem zvyklý jednat zpříma i v běžném života běhu, není možné abych hleděl na čísi procenta zde.
Ale je to jen můj názor.. každý ať se řídí podle svého.

Nehovorím zas, že sa pretvarujem alebo sa snažím robiť skvelým len preto, aby mi admin nedal upozornenia... Len občas mám pocit, že robím trošku šialené veci tu a že by to mohlo náhodou niekomu vadiť.
V reálnom živote žiadne stupne upozornenia pre mňa neplatia. Vačšinou mi je aj tak všetko jedno.
To Charlie
V pohodě, nebylo to konkrétně nic přímo adresované na tebe, jen jsem povšechně reagoval.
A to že se najde i někdo komu vadíš, tak to není nic s čím by se nedalo žít.
Existuje i přísloví- Nikde nežije člověk ten, aby se zavděčil lidem všem.
Mě je naopak tvůj způsob vystupování a prezentace zde docela příjemný...a pokud budeš někdy kandidovat na slovenského prezidenta, najdu způsob jak tě podpořit...:)
Tak do politiky som sa vždy chcel hrnúť, ale skôr by ma ľudia zastrelili ako zvolili 8-) radšej to nechám na tých zabednencov.
Je jasné, že nikdy nebudem sympatický všetkým, ale existujú stránky, kde stačí, že niekto nahlási môj album alebo príspevok a už je to... -_-
(29. 08. 2013, 14:39:18)Charlie Napsal(a): [ -> ]Tak do politiky som sa vždy chcel hrnúť, ale skôr by ma ľudia zastrelili ako zvolili 8-) radšej to nechám na tých zabednencov.
Je jasné, že nikdy nebudem sympatický všetkým, ale existujú stránky, kde stačí, že niekto nahlási môj album alebo príspevok a už je to... -_-

No zase když tě zastřelí jako politika, bude se to brát jako atentát a vejdeš do dějin slovenska , a pokud tě odstřelí jen nalitej soused s brokovnicí , proto že jsi se mu škaredě podíval na psa, je to jen jedna z vražd, a maximálně pět řádků v místním tisku..
Takže si vyber....:) :)