Asexual.cz

Úplná verze: Hledám lásku bez sexu aneb Nejnovější trendy v seznamování - Novinky.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/...ovani.html

Informační hodnota je velmi nízká (prostě novinky :-) ), ale připadaly mi zajímavé některé příspěvky v diskuzi.

Jakub

Při čtení komentářů mě napadá jen jedno slovo ... "Debilita". Nemám k tomu co víc dodat
Spíš omezenost než "debilita" - když někomu celý život všichni říjkají, že láska se bez sexu neobejde (případne že sex==láska) a že sex je základní životní potřeba srovnatelná s potřebou jídla nebo dýchání (na tebe se díváme, Abrahame Maslowe! :-) ), tak to bude brát jako základní pravdu, o které se nepochybuje. Pro takového člověka je pak názor typu "láska/život může fungovat i bez sexu" něco na úrovni rouhání a popření toho, na čem možná sám budoval svůj život, tudíž se nemůžeme divit, že taková lidé reagují tak, jak reagují.
To teda můžeme se divit.
To není o tom co je pro koho na jaký úrovni, to je zase o tom samým co ve vlákně o PP - o lidský zasraný netolerantní debilní omezenecký povaze. To, že si něco nedovedu představit ve svým případě ještě neimplikuje, že se musím chovat jako mužský pohlavní orgán a všem hodnotit vztahy, kterak nejsou úplný nebo to ani nejsou vztahy. Už aby byl konec vesmíru, lidská zparchantělost a nebetyčná debilita nemůže přece už víc narůstat!!!
Klasika, vsichni se smeji, kdyz reknu ze mam vztah bez sexu, zprvu mysli, ze si delam srandu, nasledne je to hystericky smich, pak to zkoumaji a svorne navrhnou lecbu, lec kazdy nema potrebu hrabat se v pohlavnich organech, pokud jim to vyhovuje neberu jim to, avsak to same vyzaduji od nich. Myslim, ze jsem uz jsem dospel do stadia, kdy jim oznamim svuj postoj a oni se podle toho musi zaridit. Samozrejme, ze to dokaze maloktery z nich a je pak zabavne sledovat co vsechno se snazi udelat, abych ten kvalitni sex zazil. Oblibene jsou podpasovky typu, no a jak chces mit deti, kdyz te sex nebavi? Odpoved zni, nejsme schopni se domluvit, jestli budu tehotny ja nebo Honza. Ty chodis s klukem? Ano chodim s klukem. Ale ty si mel holku. Ano mel. Ale s ni si spal, ze?! Ne nespal. A co jste delali vecer v posteli. Coby, spali kazdy na sve pulce...... ;)
(03. 09. 2013, 20:30:20)Zerda Zerubis Napsal(a): [ -> ]Klasika, vsichni se smeji, kdyz reknu ze mam vztah bez sexu, zprvu mysli, ze si delam srandu, nasledne je to hystericky smich, pak to zkoumaji a svorne navrhnou lecbu, lec kazdy nema potrebu hrabat se v pohlavnich organech, pokud jim to vyhovuje neberu jim to, avsak to same vyzaduji od nich. Myslim, ze jsem uz jsem dospel do stadia, kdy jim oznamim svuj postoj a oni se podle toho musi zaridit. Samozrejme, ze to dokaze maloktery z nich a je pak zabavne sledovat co vsechno se snazi udelat, abych ten kvalitni sex zazil. Oblibene jsou podpasovky typu, no a jak chces mit deti, kdyz te sex nebavi? Odpoved zni, nejsme schopni se domluvit, jestli budu tehotny ja nebo Honza. Ty chodis s klukem? Ano chodim s klukem. Ale ty si mel holku. Ano mel. Ale s ni si spal, ze?! Ne nespal. A co jste delali vecer v posteli. Coby, spali kazdy na sve pulce...... ;)

Ešte aby sa na mňa niekto v noci lepil! A najlepšie je večer v posteli pozerať filmy 8-) otestované a nedám na to dopustiť. No a potom, samozrejme, každý spať, ale na tej svojej polke!


Chcel som tam napísať názor... ale tí idioti to aj tak nebudú nikdy chápať, bodaj by všetci chytili nejaké chlamýdie akí sú sprostí a obmedzení, na mozog im to kvapká riadne.
Že já ty komentáře vůbec četl. A pak, že je dnešní společnost otevřená novým věcem ;)