Asexual.cz

Úplná verze: Ahoj , jsem tu nová
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Ahoj lidi
Jmenuju se Kaňka a je 19 let. Pocházím z Libereckého kraje,přesněji z města Turnov. To že jsem "jiná"jsem si začala uvědomovat asi tak okolo 15 let,kdy se holky v mém okolí začali zajímat o kluky.Dodnes jsem žádný vážný vztah neměla. Možná je to proto, že jsem velmi introvertní a možná taky proto že se vůbec nezajímám o sex. Nechci psát že mě kluci nepřitahují,protože to není pravda ale vždy mě zajímají spíš po stránce duševní než fyzické. Jsem prostě velmi ráda že jsem tyto stránky na internetu našla. A kdyby chtěl někdo popovídat tak mi může napsat Šklebící se.

beryze

(23. 09. 2013, 03:21:19)kaňka Napsal(a): [ -> ]Ahoj lidi
Jmenuju se Kaňka a je 19 let. Pocházím z Libereckého kraje,přesněji z města Turnov. To že jsem "jiná"jsem si začala uvědomovat asi tak okolo 15 let,kdy se holky v mém okolí začali zajímat o kluky.Dodnes jsem žádný vážný vztah neměla. Možná je to proto, že jsem velmi introvertní a možná taky proto že se vůbec nezajímám o sex. Nechci psát že mě kluci nepřitahují,protože to není pravda ale vždy mě zajímají spíš po stránce duševní než fyzické. Jsem prostě velmi ráda že jsem tyto stránky na internetu našla. A kdyby chtěl někdo popovídat tak mi může napsat Šklebící se.

Tak u nás vítej. Ať se ti tu líbí :)
Vitaj slečna so slabosťou pre ružovú 8-) neboj sa aj ty napísať niekomu, kto ti príde sympatický, nikto ťa tu za nič nesprdne a sú tu koniec koncov všetci milí, krásni a inteligentní 8-)
No a ešte aj skromní, na čele so mnou.
Ahoj, ať se ti tu u nás líbí! :)
Vítej tu u nás :)

Jakub

Viiiiiiitej mezi nami :-)

Jsi z jednoho z mych nejoblibenejsich mest...