Asexual.cz

Úplná verze: Zdravím :)
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2
Ahojky všichni.
Jsem ráda, že jsem objevila vaše stránky.
Je mi 29 let, mám roční holčičku a se svojí asexualitou bojuji částečně už od puberty.. Měla jsem několik vztahů, které vždy ztroskotali na mém nezájmu o sex.. Teď už se nesnažím nic předstírat, jsem sama a ji mi nádherně :)

Jakub

Nejdůležitější je,že jsi spokojená :-) Ať se ti tu líbí :-)
Vítej :)
Ano, je to tak, předstírat něco (a ještě k tomu sama sobě) stojí moc energie, kterou je lépe věnovat tomu, aby člověk byl spokojenější. :)
Pročetla jsem tady už několik témat a překvapuje mě, kolik máme my asexuálové společného... Pohled na svět a společnost. A upřímně jsem nečekala ani tak sofistikované lidi a názory. Cítím se tu vážně fajn a konečně si připadám "normální" a snad i přijatá sama sebou..

Jakub

Tak tenhle pocit jsem měl já tenkrát taky když jsem se registroval :-) A musím uznat že to byl úžasnej pocit :-) Taky jsem si najednou připadal "normální". A to jsem ještě netušil že necelý týden potom tu najdu hoku kterou si vezmu ... Někdy je to tu samý překvapení :-D
Jakube ty jsi tady vážně poznal svou manželku? :)
To je super.

Jakub

Aaaaaano,poznal :-) Registroval jsem se 5.8.2010,12.8.2010 jsme si poprvý psali, 21.8.2010 jsme se poprvý sešli,24.12.2010 jsem jí požádal o ruku a stěhovali jsme se do společnýho a 11.8.2012 jsme se vzali :-) A nikdy jsem nebyl šťastnější ... To co jsem hledal celej život jsem našel tady během týdne :-D

beryze

(04. 12. 2013, 15:16:48)monika84 Napsal(a): [ -> ]Jakube ty jsi tady vážně poznal svou manželku? :)
To je super.

Jojo, poznali jsem se tady, on tu byl týden, já tu byla asi 3 neděle :-)

(04. 12. 2013, 15:24:14)Jakub Napsal(a): [ -> ]
(04. 12. 2013, 15:22:40)beryze Napsal(a): [ -> ]
(04. 12. 2013, 15:16:48)monika84 Napsal(a): [ -> ]Jakube ty jsi tady vážně poznal svou manželku? :)
To je super.

Jojo, poznali jsem se tady, on tu byl týden, já tu byla asi 3 neděle :-)

Ne zlato tys tu byla 2 týdny :-D

já to brala k první schůzce :-) odhadem...
Wow a očividně jste pořád spolu a klape vám to ;)

Jakub

Jj,klape nám to pořád v pohodě.Lidi co nás znají říkají,že vypadáme jako by jsme se sotva poznali :-)
Stran: 1 2