Asexual.cz

Úplná verze: Asexualita na aktualne.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2
článek

Nevím, jestli nejde o nějaký obnovený starší článek, ale teď to na mě bliklo z centrum.cz... diskusi samozřejmě lepší nečíst :-(

(a spojení "moderní hnutí" mě taky pobavilo...)
vcelku dobrý článok

jo, myslím, že to vzali tak nějak obecně a líbí se mi, jak píší, že nejde o žádnou vadu, kterou by měl snad asexuál řešit... akorát některé ty příspěvky v diskusi jsou zase extra "tolerantní"...
Ani bych nerekl tolerantní jako duchaprázdný ... tak jsem si neodpustil odpovedet čekam bombardaci na FB ... jsou tam jak stado ovcí
diskusie som na takychto stránkach prestal už dávno čítať. Je to samá demencia a egohonenie. hnus
Po všech těch víceméně stejných článcích je tento přecejenom v pár větách jiný, což je dobře. Nedal jsem na varování, proletěl diskusi a upřímně, čekal jsem to horší, našel jsem tam i pár zajímavých názorů.

Nečíst to je asi nejrozumnější... ale stejně si říkám, proč mají potřebu na to reagovat takhle, vždyť se jich to netýká, je to přece článek o tom, že existují lidé, co vztahy vnímají jinak než většina.

Píšu uměleckou diplomku, kde se u vypravěče asexualita hodně projevuje... tak jsem zvědavá, jestli to pochopí alespoň "umělecká vrstva"... vypadá to, že do diskusí na netu stejně přispívají stále ti samí provokatéři a znudění egomaniaci...

ice80: Je fakt, že se tam pár slušných příspěvků najde :) Udělala jsem si výstřižek z toho komentu, že asexualita je v dnešní přesexované době asi největší punk, protože vlasy a náušnice už pobuřují jen důchodce.
No.. že se jich to "netýká" právě není tak docela pravda. Vidím v tom to, že se cítí jaksi.. ohroženě.. řečeno přímo a kompletně bez obalu: "Pokud budeme tolerovat asexualitu, za chvíli by se nám mohlo stát, že nebude s kým š-kat." A jelikož takový sexuál bez toho nemůže dál žít, cítí potřebu přesně tomuto zabránit.
To je pravda. Neuvědomila jsem si, jak odůvodněný jejich strach je, vždyť na světě je jenom sedm miliard lidí. :)
Jen si nejsem jistá, jestli jsou urážky asexuálů řešení...třeba já jsem z takových příspěvků zatvrzele zhnusenější a zhnusenější.
No řekl bych, že je pro ně lepší.. opět bez obalu.. š-kat s někým, koho to nebaví než s nikým => ty, které to nebaví nemůžou nechat spokojeně ve stavu nebaví nás to, tak to nebudeme dělat, ale je třeba jim vnuknout myšlenku, že to, že je to nebaví není normální a je tedy třeba se buď léčit, aby je to bavit začalo anebo alespoň předstírat..
Stran: 1 2