Asexual.cz

Úplná verze: ahojky
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4 5
Ahoj.Tak něco malého o mne :-) Dneska jsem tu poprvé a jsem strašně rada ze jsem tuhle stránku objevila :-) To že nejsem stejná jako moji znamí a blizcí v mém okolí vím už několik let,ale AŽ teprve nedávno jsem si dokázala říct STOP. nebudu zkryvat své pocity a nebudu mít s nikym styk,kdyz NECHCI....Když jsem se svěřila přátelům,že prostě mě muži sexuálně nepřitahují...ano libí se mi jeden z mnoho,ale JEN libí.Nikdo mi to bud nevěří nebo si myslí, že jsem asi uplne mimo :-D ale od nikoho se mi nedostavilo pochopeni a nebo tolerance....Ja nechapu je a oni nechapou me :-) Jediny kdo mě dokázal pochopit je moje sestra,ktera mi nerekne jinak nez:stara pano :-D

beryze

Tak vítej :-)

A starých panen je tu víc (třeba já) :-)

Jakub

A co starejch panicu ? :-D
Vítej pavluše :-) Tvůj přístup se mi líbí :-) Když nechci sex tak ho mít NEBUDU!!! Škoda jen,že to chápe tak málo lidí...
(20. 12. 2013, 13:33:43)beryze Napsal(a): [ -> ]Tak vítej :-)

A starých panen je tu víc (třeba já) :-)

dekuju :-)
být tady je strasna uleva :-)
uz jsem se sama v sobe zacinala pěkne mucit... :-)

(20. 12. 2013, 13:42:22)Jakub Napsal(a): [ -> ]A co starejch panicu ? :-D
Vítej pavluše :-) Tvůj přístup se mi líbí :-) Když nechci sex tak ho mít NEBUDU!!! Škoda jen,že to chápe tak málo lidí...

v mém okolí skoro nikdo :-/ ale vlastně mi to tak moc nevadi....
Ted jsem strasne stastna ze jsem si to dokázala uplne pripustit, ze uz nepresvecuji svoji hlavu a telo,ze mam byt stejna jako kamarádky,kamaradi protože je to z jejich hlediska narmalni a prirozene :-) Ted uz se nebojim verejne priznat,ze ty jejich ,,pudy,, nemam :-)

Jakub

Tak ten pocit znam moc dobre... Je hezkej vid ? :-)

Jinak obdivuji tvou odvahu s fotkou..Já se odvážil až po dvou letech :-D
(20. 12. 2013, 15:16:07)Jakub Napsal(a): [ -> ]Tak ten pocit znam moc dobre... Je hezkej vid ? :-)

Jinak obdivuji tvou odvahu s fotkou..Já se odvážil až po dvou letech :-D

jo je :-)
a proc? :-D
beryze je tvoje manželka??? ja jen jestli jsem nekoukala spatne,tak mate stejnou fotku?? :-) :-)

(20. 12. 2013, 15:58:16)pavluše Napsal(a): [ -> ]
(20. 12. 2013, 15:16:07)Jakub Napsal(a): [ -> ]Tak ten pocit znam moc dobre... Je hezkej vid ? :-)

Jinak obdivuji tvou odvahu s fotkou..Já se odvážil až po dvou letech :-D

jo je :-)
a proc? :-D
beryze je tvoje manželka??? ja jen jestli jsem nekoukala spatne,tak mate stejnou fotku?? :-) :-)

beryze

(20. 12. 2013, 15:58:16)pavluše Napsal(a): [ -> ]
(20. 12. 2013, 15:16:07)Jakub Napsal(a): [ -> ]Tak ten pocit znam moc dobre... Je hezkej vid ? :-)

Jinak obdivuji tvou odvahu s fotkou..Já se odvážil až po dvou letech :-D

jo je :-)
a proc? :-D
beryze je tvoje manželka??? ja jen jestli jsem nekoukala spatne,tak mate stejnou fotku?? :-) :-)

(20. 12. 2013, 15:58:16)pavluše Napsal(a): [ -> ]
(20. 12. 2013, 15:16:07)Jakub Napsal(a): [ -> ]Tak ten pocit znam moc dobre... Je hezkej vid ? :-)

Jinak obdivuji tvou odvahu s fotkou..Já se odvážil až po dvou letech :-D

jo je :-)
a proc? :-D
beryze je tvoje manželka??? ja jen jestli jsem nekoukala spatne,tak mate stejnou fotku?? :-) :-)

jojo, jsme manželé. ;) a bál se, pokud vím, že by ho mohl někdo poznat...

Jakub

Co povídá beryze je naprostá pravda..A víš co je ještě větší ironie? Že tu vystupuju pod svým pravým jménem protože lidi by mě spíš poznali podle přezdívky :-D

Ale je pravda že teď po tý době už neřeším jestli někdo bude vědět že jsem asexuál nebo ne...Je mi to fuk...Ale taky je pravda,že za to z 90% vděčím právě beryze..Ona je takovej vítr pod mejma křídlama. Bez ní bych určitě nezačal dělat spoustu věcí se kterýma jsem s ní začal...
(20. 12. 2013, 16:10:37)Jakub Napsal(a): [ -> ]Co povídá beryze je naprostá pravda..A víš co je ještě větší ironie? Že tu vystupuju pod svým pravým jménem protože lidi by mě spíš poznali podle přezdívky :-D

Ale je pravda že teď po tý době už neřeším jestli někdo bude vědět že jsem asexuál nebo ne...Je mi to fuk...Ale taky je pravda,že za to z 90% vděčím právě beryze..Ona je takovej vítr pod mejma křídlama. Bez ní bych určitě nezačal dělat spoustu věcí se kterýma jsem s ní začal...


Vam to strasne preju.Mam obrovskou radost když se dva lidi KTEŘÍ K SOBĚ PATŘÍ NAJDOU :-) :-)

beryze

(20. 12. 2013, 16:23:09)pavluše Napsal(a): [ -> ]Vam to strasne preju.Mam obrovskou radost když se dva lidi KTEŘÍ K SOBĚ PATŘÍ NAJDOU :-) :-)

Děkujeme :-)
Stran: 1 2 3 4 5