Asexual.cz

Úplná verze: ankety - změna hlasu
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Nebylo by výhledově možné přidat možnost změnit svůj hlas? Zrovna před chvílí se mi stalo, že jsem se překlikl v anketě.
Mě se hlas změnil dočista sám od sebe...
Začalo to tak nějak ve čtrnácti...z altu jsem se časem dopracoval na baryton...:)
A ani jsem u toho moc neklikal.
Nooooo...možná trošku jo...
Po ctrnacti letech uz zaruka nefunguje, tak to nemuzes u vyrobce reklamovat.
Ale v novodobym pravnim systemu postavenym na hlavu je i to mozny. Amerika nas vzor
(23. 02. 2014, 11:42:33)Nikita Napsal(a): [ -> ]Po ctrnacti letech uz zaruka nefunguje, tak to nemuzes u vyrobce reklamovat.
Ale v novodobym pravnim systemu postavenym na hlavu je i to mozny. Amerika nas vzor

Už to tak nechám...vybodnu se na reklamování, navíc se to k mému vzhledu víc hodí.
Přirovnám to k tomu, že by měl mít kamion či buldozer zvuk motoru jako dvoutakní Wartburg...nebo Toyota Prius...:)
To by bylo divný...
Tak mne sa zmenil hlas nedávno, keďže na mňa dolahlo (a skôr asi aj na moje hlasivky) nejaké prechladnutie. Tak mám zas trošku inší hlas ako obvykle. A to som sa nemusel ani prekliknúť.
Já také bojuji s prochladnutím, nemůžu nahlas mluvit, mluvím jet tak na půl plynu :) A fůrt chrblu
Nac menit hlas, kdyz ho jde uplne zrusit - pod nadpisem nazvu ankety je nyni "[Zrušit anketní hlas]". Po zruseni pak jde navolit novy.
(23. 02. 2014, 23:23:51)kexik Napsal(a): [ -> ]Nac menit hlas, kdyz ho jde uplne zrusit - pod nadpisem nazvu ankety je nyni "[Zrušit anketní hlas]". Po zruseni pak jde navolit novy.
super, díky :-)
(23. 02. 2014, 13:22:57)Charlie Napsal(a): [ -> ]Tak mne sa zmenil hlas nedávno, keďže na mňa dolahlo (a skôr asi aj na moje hlasivky) nejaké prechladnutie. Tak mám zas trošku inší hlas ako obvykle. A to som sa nemusel ani prekliknúť.

No jo, vlastně se mi taky několikrát změnil jen tak v průběhu let.
Třeba po koncertě Katapultu ( ještě za ,,Dědka"), z kterého vyklubal neskutečný několika hodinový mejdan, pak taky po jednom z prvním koncertů Elánů po úrazu Joža Ráže, když tenkrát po všech přídavcích nechali publikum vydusit asi deset minut aby pak přišli na podium s prvními tóny tehdy přepopulární Vody.....Kdo pamatuje ví.
Byl to takový řev a rachot že málem spadla ta narvaná sportovní hala Rondo v Brně.
A naposledy jsem dva dny mluvil chraplákem po koncertu Rammsteinů...

No a někdy, po vehementním pění popěvků u táborových ohňů, tak to po kuropění taky chvilku moje hlasivky chraplavě sípou jako bych vykouřil tunu padělaných Máček.
A to jsem nekuřák. A nezpěvák. A nezdvořák a nekalota. A i nekňuba, ať už je to co chce.. .
A měl bych už dnes konečně začít něco pořádnýho dělat.
A to nemám ani manželku, tak se musím buzerovat sám...:D