Asexual.cz

Úplná verze: Vrak Show na Radiu rastafari 04. Asexualita
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2
http://www.radiovrak.cz/?p=403 Výživný rozhovor zřejmě s jedním členem zdejší komunity

Jakub

Háže mi to error :-(

Tak za prvý - už se mi to podařilo rozjet

Za druhý - To je Diamond hadr tohle :D
Mně přijde, že je zhulená. Sympatický projev zrovna nemá, no. LOL
Velká Sestra vás vidí ! Šklebící se

(18. 06. 2014, 21:07:31)Asiel Napsal(a): [ -> ]Mně přijde, že je zhulená.

Zhulená kuřbou nebo naprcaná Velmi šťastný
(18. 06. 2014, 21:07:31)Asiel Napsal(a): [ -> ]Mně přijde, že je zhulená. Sympatický projev zrovna nemá, no. LOL

Na rastafari rádiu tě možná ani nenechají mluvit nezhulenou :-D

Náhodou, není to špatné :-) Jsou tam skvělé hlody!
"Jak se prostě říká, že ten nebo ten se obrátil v hrobě, tak máte prostě pocit, že... Člověk má prostě pocit, že se obrací sám v sobě. "
:-D

Asexual.cz je podle ní největší hnízdo zakomplexovaných komplikovaných komplikací. Prý pokud se člověk chce vyplakat, tak je to vhodé fórum. Prý kdysi chtěla upravit nějakou knížku "mazlasútra" požádala nás o pomoc a poslali jsme ji do háje.
Potřebovali zrůdičku, našli si zrůdičku.
Znám ten klub, který tu show zajišťuje. Slečna asi nebude moc velký řečník, ale některé ty poznámky stály za to.
(18. 06. 2014, 22:26:24)houba Napsal(a): [ -> ]Asexual.cz je podle ní největší hnízdo zakomplexovaných komplikovaných komplikací. Prý pokud se člověk chce vyplakat, tak je to vhodé fórum. Prý kdysi chtěla upravit nějakou knížku "mazlasútra" požádala nás o pomoc a poslali jsme ji do háje.

Jakožto velký zvědavec jsem podstivě prohledal všechny příspěvky a profilová políčka obsahující to co tam zmiňuje a nic jsem nenašel. Mazlasutru nebo mazlosutru nenajde ani google ani seznam. O "support cuddle" plakátech v Jihlavě se taky nikde nic nepíše. Na Diamond nevypadá, protože Diamond nejspíš věří v Boha. Tak nevim co to tam plácala. Jestli tady vůbec někdy byla. :D

Ta má ale 'úžasnou mentalitu'. Doůfám, že budu mít štěstí a na podobné lidi v životě nenarazím. :D
(19. 06. 2014, 21:53:30)Kassiopeia Napsal(a): [ -> ]A druhý důvod je ten, že jsou asexuálové, kteří ani nemají rádi doteky. To ona vůbec nezmínila.Výstraha

Ale jó. Popsala jednu skupinu asexuálu, ba i vlastního kamaráda, který by na druhého nešáhnul ani pohrabáčem Velmi šťastný
Na mě ten rozhovor působil tak, že se ta holka chtěla udělat zajímavou, tak si užila pár minut slávy, ale o tomhle fóru a asexualitě nevěděla skoro nic, lépe řečeno jí osobně se to netýká.
Stran: 1 2