Asexual.cz

Úplná verze: Tak sem tu zase :)
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3
Po dvou letech sem se zase přihlásil :) Tak povídejte co je tu nového, určitě sem vám strašně chyběl :D
Ahoj, já tu asi nejsem tak dlouho, tak si tě nepamatuju. Ale zajímá mě, proč dvouletá odmlka a pak návrat.
(16. 07. 2014, 16:32:42)houba Napsal(a): [ -> ]Ahoj, já tu asi nejsem tak dlouho, tak si tě nepamatuju. Ale zajímá mě, proč dvouletá odmlka a pak návrat.
tak to by aj mňa zujímalo
(16. 07. 2014, 16:15:20)smile Napsal(a): [ -> ]Po dvou letech sem se zase přihlásil :)

Dva roky? A není to málo, Antone Pavloviči?
Práce, škola,... a nějak mi to vypadlo z hlavy. Včera sem mazal starý maily a co nevidim, reset hesla z asexual.cz, tak sem tady :) Nic víc v tom nehledejte :D
A hele Smile, tak ten nám tu ještě chyběl :D
Teď jsi tu nový ty, tak nás bav :D
(18. 07. 2014, 10:02:58)AlineDaryen Napsal(a): [ -> ]Teď jsi tu nový ty, tak nás bav :D

Už na nás právě baf

Jakub

Co ti budem povídat... Nejzajímavější témata podlehla cenzuře :D To nedávám za vinu Kexíkovi protože vím,že to bylo potřeba odstranit,ale přišel jsi o spoustu zajímavých článků, a o můj ban za vulgární vyjadřování na adresu sexuála,který mi radil jak je úžasný si za**kat a že to určitě musím zkusit :D Vítej zpět :-)

Ještě jednou a naposledy připomínám našemu milému administrátorovi,že mu to nevyčítám a beru to v legraci :-)
(18. 07. 2014, 19:11:18)Jakub Napsal(a): [ -> ]Co ti budem povídat... Nejzajímavější témata podlehla cenzuře :D To nedávám za vinu Kexíkovi protože vím,že to bylo potřeba odstranit,ale přišel jsi o spoustu zajímavých článků, a o můj ban za vulgární vyjadřování na adresu sexuála,který mi radil jak je úžasný si za**kat a že to určitě musím zkusit :D Vítej zpět :-)

Ještě jednou a naposledy připomínám našemu milému administrátorovi,že mu to nevyčítám a beru to v legraci :-)

dobře, že si to tomu sexuálovi nandal, Jakube!!!
Stran: 1 2 3