Asexual.cz

Úplná verze: prozření
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4
Samozřejmě tím narážíš na mě...ale to já fakt nehodlám někomu něco zakazovat (to by stejně nemělo efekt), můžu se tomu jenom divit, a přát si, aby ten další svět nebyl takhle zkažený...

Přesně...taky bych na svém blogu o tom psala, už jsem tam dlouho nebyla, tak doufám že mě nesmazali.
Ale bylo by to fajn mít někde na netu články o tom...popř. svůj příběh, lidi jako my by si to přečetli a byli by rádi, že v tom nejsou sami :-).
(26. 02. 2015, 00:15:12)Kristý Napsal(a): [ -> ]Samozřejmě tím narážíš na mě...ale to já fakt nehodlám někomu něco zakazovat (to by stejně nemělo efekt), můžu se tomu jenom divit, a přát si, aby ten další svět nebyl takhle zkažený...

Přesně...taky bych na svém blogu o tom psala, už jsem tam dlouho nebyla, tak doufám že mě nesmazali.
Ale bylo by to fajn mít někde na netu články o tom...popř. svůj příběh, lidi jako my by si to přečetli a byli by rádi, že v tom nejsou sami :-).

Nenarážím tím na tebe, to bych se tě přece předtím nezastávala. Oni na nás bohužel nemůžou brát ohled, protože nevědí, že existujeme, a nechtějí tomu věřit. Samozřejmě, že by bylo fajn, kdyby ty články o sexu nepsali, nebo alespoň zminimalizovali jejich počet.
Buďme rádi za současno. Mohlo by to být ještě horší. Nějakého magora napadne, že nemít sex, tím pádem i děti je nepřípustné a začalo by se psát proti asexuálům a tyranizovat bezdětné nebo jinak orientované. Ta tendence už zase začala u soudruhů v Říši zla.
Už i tady jsou pokusy potírat lidi odlišné ve svém chování, než schvaluje hlava namazaná, strana a vláda. Naposledy přáním smrti vegetariánům a abstinentům.
(26. 02. 2015, 00:25:21)Sosna Napsal(a): [ -> ]
(26. 02. 2015, 00:15:12)Kristý Napsal(a): [ -> ]Samozřejmě tím narážíš na mě...ale to já fakt nehodlám někomu něco zakazovat (to by stejně nemělo efekt), můžu se tomu jenom divit, a přát si, aby ten další svět nebyl takhle zkažený...

Přesně...taky bych na svém blogu o tom psala, už jsem tam dlouho nebyla, tak doufám že mě nesmazali.
Ale bylo by to fajn mít někde na netu články o tom...popř. svůj příběh, lidi jako my by si to přečetli a byli by rádi, že v tom nejsou sami :-).

Nenarážím tím na tebe, to bych se tě přece předtím nezastávala. Oni na nás bohužel nemůžou brát ohled, protože nevědí, že existujeme, a nechtějí tomu věřit. Samozřejmě, že by bylo fajn, kdyby ty články o sexu nepsali, nebo alespoň zminimalizovali jejich počet.

Já nemyslela tebe, ale toho "UweFiltra" a jeho poslední větu v příspěvku.
S tvými názory naprosto souhlasím :-)
A za podporu samozřejmě děkuju :-) znamená to pro mě moc...
Ty narozdíl od něho moje příspěvky chápeš :-)
My jsme nechápající dva. Je to fifty fifty.
(27. 02. 2015, 00:04:38)ChildFreeMan Napsal(a): [ -> ]My jsme nechápající dva. Je to fifty fifty.

No jo no, chlapi...:D
(26. 02. 2015, 12:11:11)ChildFreeMan Napsal(a): [ -> ]Buďme rádi za současno. Mohlo by to být ještě horší. Nějakého magora napadne, že nemít sex, tím pádem i děti je nepřípustné a začalo by se psát proti asexuálům a tyranizovat bezdětné nebo jinak orientované. Ta tendence už zase začala u soudruhů v Říši zla.
Už i tady jsou pokusy potírat lidi odlišné ve svém chování, než schvaluje hlava namazaná, strana a vláda. Naposledy přáním smrti vegetariánům a abstinentům.

Ještě si myslíte, že nežijete v celkem slušný a tolerantní společnosti?
http://jedensvet.cz/2015/filmy-a-z/26853...y-deti-404
Pro české boševiky od dělníků po Hrad je to režim nejlepší, jediný demokratický a pokrokový.
Kristý: Zatim jsem pochopil akorát to, že články o sexu tě sice vůbec nezajímaj, ale z nějakýho záhadnýho důvodu ty články čteš a pak si stěžuješ, že by se ty články měly nějak zakázat/omezit. Nabízí se otázka, proč to teda čteš.
(27. 02. 2015, 22:21:45)UweFiltr Napsal(a): [ -> ]Kristý: Zatim jsem pochopil akorát to, že články o sexu tě sice vůbec nezajímaj, ale z nějakýho záhadnýho důvodu ty články čteš a pak si stěžuješ, že by se ty články měly nějak zakázat/omezit. Nabízí se otázka, proč to teda čteš.

Ona si to třeba ani sama úmyslně nečte, ale ta zmínka o sexu se vytasí sama z nějakého naoko rozumného článku. Nebo prostě otevřeš Seznam, chceš se třeba přihlásit na mail nebo si něco vyhledat a na titulce jsou, no jak jinak, než prasárny.
Tím nechci říct, že ty články považuju za bezohlednost. Jenom říkám, že si ty články lze přečíst neúmyslně.
Ty chodíš na Seznam? To nikdy nedělej, chceš-li si zachovati zdraví své!
Stran: 1 2 3 4