Asexual.cz

Úplná verze: Ahojte, ľudia ! Našla som samu seba, ale mám z toho zároveň aj strach.
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Ahojte :)
Mám takmer 19 rokov a pred mesiacom som zistila, že som asexuálka. Aspoň mne sa tak zdá.

Už od 12 tich rokov som bola zamilovaná do jedného spolužiaka. Po jeho smrti, ktorá sa stala nedávno, som si všetko v hlave pokojne prebrala a zistila som, že ma priťahoval hlavne osobnosťou a vzhľadom, čo sa týka čisto estetického charakteru. Nikdy nie sexuálne. Hneď som spozornela, že ups, tu dačo nesedí.

Ďalšieho chlapca som spoznala v Španielsku, bol strašne milý, bol mi ako kamarát. Po odchode z krajiny som si celý náš kratučký vzťah ukončila kvôli diaľke. Po vytriezvení z odlúčenia som si tiež uvedomila, že zase v tom bola iba romantická príťažlivosť.

Tretieho, tentokrát muža, ktorý mal o 8 rokov viac, ako ja som spoznala cez chat. Priťahoval ma sexuálne, počas obdobia, ktorého sme si písali, čo bol rok a pol. Netúžila som však o pohlavnom styku, iba po fyzickom kontakte s intímnosťami. Ľúbila som ho. Stretli sme sa dvakrát. Pri druhom stretnutí sme sa rozhodli spolu stráviť noc, dohodli sme sa však, že k sexu nedôjde. Ani po tých všetkých veciach, čo sme spolu robili v posteli, som však netúžila po pohlavnom spojení. Nakoniec som to ukončila, lebo on chcel svadbu, sex a deti a po čase sa z neho vykľul debil s prepáčením. A rodičia mi ho zakázali, čo mi len potvrdilo moje rozhodnutie.

Teraz som sama. S myšlienkami, či sa ešte niekedy zamilujem a či si nájdem partnera, kvôli svojej asexualite. Momentálne netúžim po dlhodobom vzťahu, lebo mám veľké kariérne plány, ale potom...nechcem byť celý život sama. Toto je môj príbeh.

Ďakujem za slovo.
(20. 09. 2015, 12:35:37)ardenia Napsal(a): [ -> ]Ahojte :)
Mám takmer 19 rokov a pred mesiacom som zistila, že som asexuálka. Aspoň mne sa tak zdá.

Už od 12 tich rokov som bola zamilovaná do jedného spolužiaka. Po jeho smrti, ktorá sa stala nedávno, som si všetko v hlave pokojne prebrala a zistila som, že ma priťahoval hlavne osobnosťou a vzhľadom, čo sa týka čisto estetického charakteru. Nikdy nie sexuálne. Hneď som spozornela, že ups, tu dačo nesedí.

...


"že ups, tu dačo nesedí...

...som si celý náš kratučký vzťah ukončila

...sa z neho vykľul debil s prepáčením

...mám veľké kariérne plány

...nechcem byť celý život sama"



Ach, ta povaha...