Asexual.cz

Úplná verze: Ahoj všem
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Ahoj,
jmenuji se Zuzka a nemám nejmenší tušení, co a jak sem napsat. Napíšu tedy víceméně svůj příběh a věci, které nemám komu říct. Tak snad to bude mít hlavu a patu. Kroutící očima

Poprvé jsem si pořádně uvědomila, že je něco jinak, až na střední. Všichni se začali párovat a já nic. Nevěnovala jsem tomu moc pozornost, vlastně jsem si říkala, že čtyři roky jsou strašně krátko na pořádný vztah.
Na otázky ohledně kluků jsem vždy odpověděla vyhýbavě, ale nikdo mi nevěřil, že se mi nikdo nelíbí. Jako, asi dvakrát jsem byla "zamilovaná," i když se to asi tak ani nedá nazvat. Začala jsem přemýšlet o své sexualitě, nejvíc jsem přilnula k myšlence, že jsem bi, jelikož jsem nikdy neupřednostňovala ani jedno pohlaví.
Až teď, ve čtvrťáku, jsem objevila asexualitu. Je to opravdu skvělý pocit, vědět, že nejsem rozbitá, že nejsem sama. Aspoň jednu věc teď vím s jistotou, když na mne čeká tisíc dalších. Romantická orientace se ukázala být dalším problémem na cestě k ujasnění si, kdo vlastně jsem. Až dnes jsem našla název, co mi odpovídá - Wtfromantik. Prostě nevím a nepoznám, co jsou romantické pocity a nechápu to.

Nikdy jsem neměla sex, nikdy jsem nebyla na rande, nikdy jsem po nikom doopravdy netoužila. Jsem WTF Ace a jsem tak šťastná.
Děkuji, že jste si přečetli můj citový výlev a pojďme si dát koláč. :D
Ano, máme tady výborný koláčky https://www.youtube.com/watch?v=cAPge9ge8_w