Asexual.cz

Úplná verze: Proč jsem přišel mezi vás?
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Zdravím ve spolek. Můj příběh se odehrává už od dospívání kdy jsem poznal, že sex mě sice zajímá coby teoreticky ale prakticky mě nepřitahuje. Dlouho jsem se cítil takto spokojený. S přibývajícím věkem však ve mě začala čímdál víc hlodat touha po citovým vztahu se slečnou, ženou, poznávat navzájem svoje duše, povahy, jen tak se spolu toulat v přírodě...
Co mi zůstalo od dospívání ba i od dětství doposud je touha po obejmutí, mazlení. Tohoto bych se ve vztahu nechtěl vzdát.
S pojmem asexualita jsem se setkal někdy v roce 2005 po přečtení článku v novinách. Najednou jsem pochopil, že článek je vlastně o mě.
Celá ta léta až doposud jsem si partnerku nehledal a jen snil a toužil po "té pravé".
K registraci na tomto webu mě přivedla touha najít si partnerku s podobnýma vlastnostma v tamní seznamce.
V současnosti jsem platonicky zamilovaný do o deset let mladší slečny se kterou si píšeme. Moc rád jí napíšu milá slova, potěším ji, dodám sebevědomí... Tohle mi přináší pocit spokojenosti a je mi to moc příjemný. Schůzka s ní je pro mě emocionální zážitek.
Náš vztah je čistě kamarádský, slečna si dál hledá toho pravého partnera pro život. Mě zůstává platonická láska k ní která mě naplňuje a dodává pocit spokojenosti. Vím, že ona není partnerka pro mě - má tradiční touhu po sexu, mateřství, rodině...
Zaujal vás příběh štíhlýho srnečka s povahou snílka a mazlíčka? Tak mrknite na můj profil, zanechejte soukromou zprávu. Budu se těšit...
Tak Ty to budeš mít taky těžký :) Nic ve zlém, poznávám v tom svoji naivitu z minulosti.
Milé. :)
A máš parůžky, srnečku?
Paroží přijde, dřív nebo později.
Vitaj a nenechaj sa odradiť :)
Držím palce pri hľadaní.
Ahoj a vítej! Začátky jsou těžký, tady na fóru někdy taky, ale když tě to neodradí, přeju ti, aby se hledání vyplatilo a poštěstilo :-)
Nuže, vitaj medzi nami :) som na tom veľmi podobne :)
Zdravím,asi nás je takových více,hledáme své místo a zjišťujeme co vlastně můžeme a nemůžeme s dobrým pocitem a odhodláním najít....každopádně přeji hodně štěstí a naději :)