Asexual.cz

Úplná verze: pridávam sa k vám
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Tak, po prečítaní mnohých príspevkov na tejto stránke som rada, že nie som sama a dokonca že nás je toľko. Úprimne, rada by som našla niekoho či už na písanie, alebo na vyrazenie von, ALE HLAVNE niekoho podobného a niekoho, kto by mi rozumel.

Keďže sme všetci v niečom rovnakí a predsa iní, tak trošku viac o tom, ako som na tom ja. Rozhodne mi nechýba vzťah v tom bežnom vnímaní, ale nejaký druh vzťahu mi chýba určite. Chýba mi niekto, kto by mi bol niečím ako veľmi blízkym priateľom, môj "soulmate", proste ako klasický partner, len bez sexu. Úprimne - strávila som niečo viac ako dve dekády sama a viem dve veci:
1.) bez partnera byť nechcem - mám rada tie nefyzické časti vzťahu ako spoločné trávenie času, rozhovory, rodinné oslavy...
2.) s klasickým partnerom byť nemôžem - kompromisy medzi tým, že on chce a ja nie, meniť to, čím skutočne som a aká som.. Zbytočné a úmorné pre oboch.

Inak som normálny človek s kopou tradičných aj netradičných záujmov. Takmer akýkoľvek šport (od klasických ako volejbal, plávanie, turistika, skvoš..až po menej známe druhy ako ultimate frisbee apod.), zvieratá, filmy, hudba (klasika, vykopávky aj niečo z dnešnej tvorby + koncerty) a naozaj veľa veľa a veľa kníh atď atď atď..

Fór a diskusií je tu priveľa, naozaj sa v tom neorientujem.. Takže keby ktokoľvek-čokoľvek, píšte správy.

Pekný deň všetkým :)
Vitám nového člověka a samozřejmě přeji mnoho štěstí v hledání "soulmate" v asociální komunitě zdejší!

Fór a diskuzí tu může být priveľa, určitě se ale nemusíš stydět něčím do nich přispět (možná by to tady i trochu ožilo, spousta zajímavých témat neokusila nový příspěvek už velmi dlouhou dobu - noví lidé do nich můžou vnést nový vítr).