Asexual.cz

Úplná verze: Aktualizace systému fóra
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3
Ano, rozkliknutí profilu už mi funguje. Co se týče toho stahování souboru, taky se mi to včera i dneska stalo. Taky se sem dostanu přes /forum/index.php, přes asexual.cz se mi stáhne ten soubor.
Nefunguje upravování profilu
Na telefonu mi to hází dobré bugy.. například boční panel na profilu přes ¾ obrazovky a zbytek je naňahňanej na kousíčku ale tak mozna to jen blbne chrome nebo pri psaní tohoto komentáře se mi slova překrývají s ,,odpovědět a náhled příspěvku". .. Každopádně držím pěsti ať se to co nejdřív podaří dát do hromady :) inu každá inovace ku ho.... jest :) preji vam všem pěkný den :)
A taky nefunguje mapa uživatelů :-)
Ta funguje, ale načítá se hrozně dlouho, protože je tam hodně údajů.
Dík za připomenutí - s tím bych měl taky něco udělat.
Kexiku, drz se.. je to shit, ale upgrady se musej delat;)
takze za lidi z oboru - DIKY!
Budú tie fotografie opäť tak, že keď sa rozkliknú, automaticky sa zmenšia a prispôsobia danému monitoru? Zistil som, že keď som si nahral teraz fotku a otvoril som ju, tak je obrovská a nie je tam žiadny scroll na posúvanie.
Jasne. Spada to pod "prohlížení obrázků v profilu funguje mizerně".
Uz je opraveno.
V úpravě profilu je trochu matoucí, že lze přidat uživatele do seznamu nepřátel dvakrát. Podruhé to přitom přidává do seznamu ignorovaných lidí.[img]//i.nahraj.to/f/1MXp.png[/img]
Diky, opraveno. Zbyva opravit ten postbit (tlacitka pod prispevky), par zmenenych sablon a bude to. :)
Stran: 1 2 3