Asexual.cz

Úplná verze: Vztah asexuál-heterosexuál
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Čauko :')
Mám za sebou cca 8 měsíční vztah s dívkou (to jsem ještě nevěděla, že jsem asexuál, ale již jsem to začínala tušit). Asi tak po dvou měsících jsem s ní už dál nemohla mít sex, jelikož už jsem se do toho víc nemohla nutit. Netušila jsem, kde je chyba, co je se mnou špatně, byla jsem zmatená, nevyznala se v sobě a výsledek toho byl, že jsem byla odtažitá a nedávala jí to, co by si zasloužila, protože ona byla zlatá a klobouk dolů, že to se mnou vydržela. Říkala jsem si, že je to možná tím, že je to má první přítelkyně, před tím jsem měla jen přítele (ani tam mi sex nic neříkal), tak že třeba holky nebudou až tak moc pro mě. Ale bylo mi s ní hrozně hezky, ráda jsem se k ní přitulila, dala pusu, trávila s ní čas... ale toť vše. Ona říkala, že jí nevadí, že spolu tak často nespíme, ale já měla pocit, že si zaslouží vztah se vším všudy, protože ona měla sex ráda. Během posledních pár měsíců jsme spolu spaly možná 3x? Říkala jsem si, že i když jí to teď nevadí, tak dříve či později by třebas potkala někoho jiného, kdo by jí byl schopen nabídnout víc než já, tak jsem se s ní raději rozešla, i když ji mám pořád hrozně ráda. Chtěla jsem pro ni víc a ne, aby se kvůli mě vzdala sexu.

V podstatě na to mám svůj názor, ale i tak mi to pořád vrtá hlavou a chtěla bych se zeptat, zda si myslíte, že může vztah heterosexuála a asexuála fungovat. Vím, jistě je to hrozně individuální, záleží na lidech a jistě je to tu častokrát propírané téma, ale snad se nebudete zlobit, když se na to zeptám ještě jednou. Ráda bych znala váš názor.

Díky moc, Míša. :')
Ahoj :-) Určitě mohl, ale musí s tím být oba naprosto smíření a nic si nevyčítat (ani sobě samému, ani vzájemně). Spousta vztahů, ve kterých je původně sex, se časem změní na vztahy bez sexu. Většinou je to ze zdravotních důvodů. No a ti lidé se často (nebo možná i většinou) nerozcházejí, zůstávají spolu.
Podle toho co se zde probírá, tak ta pravděpodobnost se rovná spíše zázraku.
Ale chápu že svým názorem jdu proti mnoha zbožným přáním, ale co už. Stačí si to tu trochu pročīst...