Asexual.cz

Úplná verze: Film AsexuaLOVE
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2
Taky mě zaujal.. chystá se na něj ještě někdo? :)
Škoda, že v mojí lokalitě nehrají. Snad to pak bude aspoň online. :)
(28. 02. 2018, 21:09:48)Terra Napsal(a): [ -> ]Taky mě zaujal.. chystá se na něj ještě někdo? :)


Já jo :D (teda pokud mi tam nic nevleze) :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
(28. 02. 2018, 21:09:48)Terra Napsal(a): [ -> ]Taky mě zaujal.. chystá se na něj ještě někdo?
Už mám lístek na středu ;)
snad se to dostane i do jiných kin
Jdete někdo toho 11.3.?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tak jaké to bylo? Všechny termíny jsou vyprodaný, tak s chutí spoilujte :-D
(08. 03. 2018, 23:29:24)mašinka Napsal(a): [ -> ]Tak jaké to bylo? Všechny termíny jsou vyprodaný, tak s chutí spoilujte :-D

Pro mě to byla vlastně jen natočená informace, která se má co nejdál šířit - aby si společnost uvědomila, že asexuálové existují, a co ten pojem tak nějak může znamenat. I když podle mě hrálo velkou roli i to, že "hlavní hrdinové" jsou aromantici, a tak to podle mě na asexualitu vrhalo trochu jiný odstín. Uvítala bych víc zpovědí než dvě. Jinak v kině byla příjemná atmosféra a v diskusi mě zaujala hlavně Jana, která má podle mě tohle téma opravdu zmáklé a má to sama v sobě dobře srovnané a nebojí se to prezentovat.
(09. 03. 2018, 21:04:51)midnigt Napsal(a): [ -> ]
(08. 03. 2018, 23:29:24)mašinka Napsal(a): [ -> ]Tak jaké to bylo? Všechny termíny jsou vyprodaný, tak s chutí spoilujte :-D

Pro mě to byla vlastně jen natočená informace, která se má co nejdál šířit - aby si společnost uvědomila, že asexuálové existují, a co ten pojem tak nějak může znamenat. I když podle mě hrálo velkou roli i to, že "hlavní hrdinové" jsou aromantici, a tak to podle mě na asexualitu vrhalo trochu jiný odstín. Uvítala bych víc zpovědí než dvě. Jinak v kině byla příjemná atmosféra a v diskusi mě zaujala hlavně Jana, která má podle mě tohle téma opravdu zmáklé a má to sama v sobě dobře srovnané a nebojí se to prezentovat.

Byla jsem na něm včera a za mě byl film pěkně udělaný. Souhlasím s midnigt, že to bylo hlavně o tom, rozšířit povědomí o tématu asexuality v širší veřejnosti a to se jim podle reakcí při následné debatě po filmu podařilo. 
Ale i pro mě osobně jako pro člověka, který se pořád ještě tak trochu hledá, to bylo celkem silné. Během celého filmu, když jsem sledovala právě Janu, tak jsem si neustále dokola musela opakovat: tohle jsem já, naprosto přesně, do puntíku. Takže mi to vlastně pomohlo utvrdit se v tom, kam do asexuálního spektra patřím já.
Stran: 1 2