Asexual.cz

Úplná verze: Tak kam....
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Juliano
Jasně, někde příroda nadělila a někde ubrala, současně by s inteligentním člověkem mělo hůře manipulovat.

Né vždy je strejda google dostupný.

U dětí a nejčastěji jedináčků se špatným přístupem k výchově dají někdy vidět věci, až člověku zůstává rozum stát. Takže i národ pokud je mu vše dovoleno se tak může chovat. U psa toho dokážeš dost ovlivnit výchovou, samozřejmě né vše.

Srandičky, srandičky :D

Adevr
promiň za podezření
To grča

Bublá ve mě nenávist, ale pokusím se... :)
Pokud v tobě něco bublá doporučuji anýzová semena, mají blahodárný účinek proti bublání :D
Na nenávist anýz nepomůže, jenom krev.
(15. 08. 2018, 11:10:34)raindragon Napsal(a): [ -> ]Omlouvám se já, měla jsem zřetelněji vyjádřit, že se jedná o lichotku  LOL .
Mě se tvůj způsob vyjadřování moc líbí.

Ano, jistě. Přehnané ochranářství zbavuje lidi motivací k vlastní činnorodosti. Otázkou tedy zůstává vždy ta správná míra.
Já osobně se kloním na stranu trochu větší míry ochrany slabších, protože mám pocit, že v současném světě je stále převaha společností, které jsou spíše utiskovatelské. Nicméně je to můj subjektivní názor a někdo jiný to může vidět v jiných souvislostech.

Jé, děkuju, toho si moc vážím. :) Mně se zase líbí, jak píšeš ty, je to takový decentní, jemně důmyslný a citlivý styl. Co se mě týče, přijde mi, že se poslední dobou vyjadřuji těžkopádně a překombinovaně. 
Možná je fakt, že ochrana slabších se vyplatí. Kolik je asi mezi zdánlivě slabými budoucích vědců a umělců...
*
Grča
No, ale když je dostupné online fórum pro diskusi, zpravidla je dostupný i Google. ;) :-)
*
A jé, adevrova nenávist. Mizím. :D
To Juliana
Nezapomeň si pantofle a kartáček na zuby.
;)
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11