Asexual.cz

Úplná verze: Karanténa a koronavirus.
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3
Myslím že asexuálům může být karanténa docela fuk, stejně jsou většinou osamělí. 
A pro přírodu má prý očišťující účinky... takže hurá!
     [attachment=714]
Já to věděl... tak už i v Brně. Jupí...
Možná oživne i ten chrochrodýl na radnici!  https://www.reflex.cz/clanek/divoky-kace...415IeO24so
[attachment=716]
Začíná ti z toho hrabat, co?
taky přihodím něco ze současné reality:
(26. 03. 2020, 21:36:08)vye Napsal(a): [ -> ]Začíná ti z toho hrabat, co?

To nemůžu posoudit.
Nyní pracuji na tomhle: [attachment=721]
Tak když jsem to viděl poprvé, tak mně napadlo, že má vye pravdu a že adevr dopladl jako Jack Torrance v knize Osvícení, ale naštěstí jsem si všiml popisu pod obrázky. Dobré :-)  Těším se na odpovědi (zatím jsem dal přes polovinu světových a bohužel jen třetinu těch českých).

PS: Jako samotáři mi karanténa nijak nevadí, pracuju z domova, vstávám kdy chci a konečně mám čas na věci, které jsem měl odložené na "až bude čas" měsíce až roky.
No popravdě  já prožívám spíš pravý opak. Taky pracuji dost doma,  a jsem zvyklý  být sám, lépe se mi soustředí , a nikdo mi nekecá do muziky co si pouštím. 
Ale teď,  diky karanténě,  mají lidé  co s nimi provádím soužití a vztahy, buď home office, nebo zase někde něco nenatáčí apod , takže mají najednou plno času, nudí se , navštěvují ... i když bohulibě, třeba z pondělí  na úterý jsme prováděli slivovicovou očistu, ale zase, jako v kolektivu vyhlášený kuchtík, musím častěji  dokazovat svůj um. 
Takže dnes, místo toho abych něco uměleckého vytvoŕil, přemýšlím zda udělám jambalayu, či vymazlím kuře na paprice, nebo bude segedín z uzeného kuřete...
I když i to bývá někdy označováno  za kumšt.
Já furt někam chodím. Mě by doma mrdalo v palici. Karanténa je pro introverty s bytovými kočkami :-) Fibril...extrovert co potřebuje lidi...začíná trpět :-D Tak alespoň chodím do té práce mezi lidi. Nebo o víkendu do lesa, k vodě atd.
[attachment=723]Protože jsem většinu filmových piktogramů dal, tak jsem objevil další...
Stran: 1 2 3