Asexual.cz

Úplná verze: Článek na prozeny.cz z 5.7.2020
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Zajímavé čtení, i když jen takové obecné shrnutí pro neznalé.
Jediné co mě vždy u těchto a podobných článků totálně irituje, jsou ty všudepřítomné ilustrační fotky modelek a modelů vytažené z fotobank.
(28. 07. 2020, 20:17:21)vye Napsal(a): [ -> ]Zajímavé čtení, i když jen takové obecné shrnutí pro neznalé.
Jediné co mě vždy u těchto a podobných článků totálně irituje, jsou ty všudepřítomné ilustrační fotky modelek a modelů  vytažené z fotobank.

Proč? Není to lepší, než se dívat na ošklivé lidi? Těch je dost na ulici. ;)
(30. 07. 2020, 21:52:21)Juliana Napsal(a): [ -> ]
(28. 07. 2020, 20:17:21)vye Napsal(a): [ -> ]Zajímavé čtení, i když jen takové obecné shrnutí pro neznalé.
Jediné co mě vždy u těchto a podobných článků totálně irituje, jsou ty všudepřítomné ilustrační fotky modelek a modelů  vytažené z fotobank.

Proč? Není to lepší, než se dívat na ošklivé lidi? Těch je dost na ulici. ;)

A v zrcadlech. ;)
(28. 07. 2020, 20:17:21)vye Napsal(a): [ -> ]Zajímavé čtení, i když jen takové obecné shrnutí pro neznalé.
Jediné co mě vždy u těchto a podobných článků totálně irituje, jsou ty všudepřítomné ilustrační fotky modelek a modelů  vytažené z fotobank.

Od článku jsem očekával hlubší a hodnotnější informace, které by rozšířily obzory.....